Spletna javna dražba - Zaloge/materiali
Še 4 dni do izteka roka
Besedilo objave
Zaloge/materiali - Drugo
Dokumenti
oklic-1-ejd-111-2-26.pdf
Kontakt
Ogled premičnin je možen dne 7. 9. 2026 od 9.00 do 11.00, na naslovu Finančni urad Maribor, Tržaška cesta 49, 2000 Maribor. Dodatne informacije lahko interesenti dobijo na telefonski številki 02 776 6295 ali 030 607 022 (g. Zavernik) oz. 02 776 6319 ali 041 302 514 (g. Arnečič), v ponedeljek, torek in četrtek od 8.00 do 15.00, sredo od 7.00 do 17.00 in petek od 8.00 do 13.00, do dneva spletne javne dražbe.
Več informacij je dostopnih na portalu furs.edrazbe.si
Besedilo je preneseno z izvirne objave in ni povzeto.
Priloge objave
Priloge so shranjene pri objavitelju. Povezave vodijo neposredno nanj — datotek ne gostimo in ne spreminjamo.
Podatki so povzeti iz javno dostopnih uradnih virov. Za pravno veljavne in najnovejše informacije preverite originalno objavo.