Preskoči na vsebino
Ulica v Sloveniji · GURS

Breznikova cesta

Ihan · občina Domžale

Ulica Breznikova cesta je v naselju Ihan, občina Domžale. Register povezuje to ulico s 78 hišnimi številkami in 78 različnimi stavbami z naslovom. Spodaj so potek ulice, seznam naslovov in povezave za nadaljnji pregled.

Hišne številke78Naslovni zapisi GURS
Stavbe z naslovom78Ena stavba ima lahko več naslovov
NaseljeIhanObčina Domžale

Zemljevid ulice

S ↑
Potek ulice in naslovne točke · GURS

Zelena črta: potek ulice. Oranžne točke: hišne številke. Shema ne prikazuje obrisov stavb ali parcelnih mej.

Odpri večji zemljevid ↗
GURS · CC BY 4.0 · Interaktivni zemljevid se poveže z OpenStreetMap šele ob kliku.

Hišne številke in stavbe na ulici Breznikova cesta

Seznam je urejen po hišnih številkah in dodatkih. Povezava odpre zemljevid naslovne točke, identifikator pa označuje stavbo v izvirnem registru.

NaslovID stavbe GURSZemljevid
Breznikova cesta 52100200000214001832Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 52a100201000000011200Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 52b100201000000011218Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 52c100201000000011226Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 52d100201000000011234Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 54100200000312334804Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 54a100200000312334531Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 55100200000214002608Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 55a100200000313659969Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 56100200000214001873Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 56a100200000214001899Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 57100200000214002715Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 57a100200000214002707Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 57b100200000318541055Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 58100200000214002103Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 59100200000214002731Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 60100200000214007201Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 61100200000214002756Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 61a100200000214002764Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 61b100200000331311395Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 61c100200000338778059Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 61d100200000326817273Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 61e100200000327166860Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 61f100200000326301609Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 61g100200000329028407Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 61h100200000329028381Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 61i100200000326909187Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 61j100200000326909161Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 61k100200000326909146Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 61l100200000326909120Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 61m100200000328886847Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 61n100200000328886805Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 61o100200000380648879Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 62100200000214007219Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 62a100201000000155916Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 62b100201000000207170Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 63100200000214002798Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 64100200000214007383Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 64a100200000214007276Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 65100200000214005726Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 66100200000214007284Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 67100200000214005734Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 68100200000214002210Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 69100200000214005833Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 70100200000214007292Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 72100200000214007367Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 73100200000214007573Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 75100200000214007391Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 76100200000214010718Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 77100200000214007417Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 78100200000323383105Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 79100200000214006195Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 80100200000214010734Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 81100200000214010668Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 82100200000214010767Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 83100200000214010676Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 84100200000214010759Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 85100200000214008639Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 86100200000214010775Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 87100200000214008696Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 87a100200000214008688Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 88100200000214006104Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 89100200000214006112Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 90100200000214010809Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 91100200000214008704Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 92100200000214008514Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 93100200000319334278Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 93a100200000323736211Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 94100200000214008563Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 95100200000214008878Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 96100200000353657402Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 97100201000000071378Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 97a100200000328287830Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 98100200000214008613Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 100100200000214008647Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 102a100200000214008720Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 103100200000314037074Poglej lokacijo ↗
Breznikova cesta 116100200000214008589Poglej lokacijo ↗

Prikazane so stavbe, povezane s hišnimi številkami na tej ulici. Stavbe brez takega naslova niso zajete; podatki o lastnikih in stanovalcih niso del tega prikaza.

Registrirani poslovni subjekti na tej ulici

Izbor subjektov z ujemajočimi se občino, naseljem, ulico in hišno številko v poslovnem registru. Registrirani naslov ni nujno odprta poslovalnica.

AA+ON, čiščenje stavb d.o.o.Breznikova cesta 068Predstavitev in finančni podatki →AJDIN MULALIĆ - POKLICNI ŠPORTNIK V PANOGI NOGOMETBreznikova cesta 052CPredstavitev in finančni podatki →AR BONI, gradbeništvo in storitve, d.o.o.Breznikova cesta 068Predstavitev in finančni podatki →ARDONI, gradbeništvo in trgovina, d.o.o.Breznikova cesta 068Predstavitev in finančni podatki →BOBER, oddaja nepremičnin, Vjekoslav Andrić s.p.Breznikova cesta 057Predstavitev in finančni podatki →BO-SI, trgovina na drobno, d.o.o.Breznikova cesta 068Predstavitev in finančni podatki →CAFFEDOLCE, trgovina in storitve, d.o.o.Breznikova cesta 057BPredstavitev in finančni podatki →CVETLIČARNA SLOVNIK, TADEJA BUDNAR S.P.Breznikova cesta 056APredstavitev in finančni podatki →Delavnice za otroke, Aljaž Slovnik s.p.Breznikova cesta 056APredstavitev in finančni podatki →DMS, zaključna gradbena dela, Dominik Matkovič s.p.Breznikova cesta 063Predstavitev in finančni podatki →DROHAR center harmonik d.o.o.Breznikova cesta 095Predstavitev in finančni podatki →FERKO AMY S.P. - GOSTINSTVO, TRGOVINA IN JEZIKOVNI TEČAJIBreznikova cesta 079Predstavitev in finančni podatki →Follow Me, proizvodnja oblačil, Darja Hribar s.p.Breznikova cesta 061Predstavitev in finančni podatki →Fotografske storitve, inž. fot. Andraž Gregorič, s. p.Breznikova cesta 097Predstavitev in finančni podatki →Frizerske storitve, Albin Baltić s.p., Ace of fadesBreznikova cesta 057Predstavitev in finančni podatki →IREDMAIL, informacijske rešitve, d.o.o.Breznikova cesta 097APredstavitev in finančni podatki →Izobraževanje in svetovanje, Nihad Hasanić s.p.Breznikova cesta 052BPredstavitev in finančni podatki →KAMNOSEŠTVO MEŽNAR D.O.O.Breznikova cesta 088Predstavitev in finančni podatki →Kodablis, informacijske rešitve, d.o.o.Breznikova cesta 097APredstavitev in finančni podatki →KOVINOSTRUGARSTVO IN SPLOŠNO KLJUČAVNIČARSTVO URBANIJA BOŠTJAN S.P.Breznikova cesta 064Predstavitev in finančni podatki →KPAKS, ključavničarstvo in računovodske storitve d.o.o.Breznikova cesta 065Predstavitev in finančni podatki →KRAJEVNA SKUPNOST IHANBreznikova cesta 076Predstavitev in finančni podatki →MAGNUM INVEST, turistične storitve, d.o.o.Breznikova cesta 079Predstavitev in finančni podatki →MARSEN PETERKA MARKO, S.P. proizvodnja vzmetnic, tapiciranje in izdelava lesenih delovBreznikova cesta 078Predstavitev in finančni podatki →

Druge ulice v kraju Ihan

Vse ulice v kraju Ihan →

Pogosta vprašanja

Kje je Breznikova cesta?

V naselju Ihan, občina Domžale. Potek je prikazan po geometriji GURS, posamezne naslovne točke pa so povezane z večjim zemljevidom.

Ali seznam vključuje vse stavbe ob ulici?

Vključuje 78 različnih stavb z naslovom na tej ulici. Ena stavba ima lahko več hišnih številk, stavbe brez naslovne povezave pa v tem seznamu niso zajete.

Ali lahko iz zemljevida ugotovim zazidljivost?

Ne. Preveriti je treba veljavni prostorski akt in omejitve za konkretno parcelo. Povezave na tej strani pomagajo najti uradne podatke, ne nadomeščajo lokacijske informacije.

Viri in datum podatkov

GURS – Register prostorskih enot: ime, potek, naselje in občina. Kataster nepremičnin: hišne številke, naslovne točke in identifikatorji povezanih stavb. CC BY 4.0. Prevzem: 20. oktober 2026.

Datum spremembe zapisa ulice pri viru: 28. avgust 2024. Naslovi imajo svoje datume sprememb. Identifikator ulice: 110400000161816841.

JavniPodatki.si ni uradna geodetska evidenca. Sporočite napako · Poiščite drugo ulico