Preskoči na vsebino
Ulica v Sloveniji · GURS

Cesta Toneta Tomšiča

Slovenski Javornik · občina Jesenice

Ulica Cesta Toneta Tomšiča je v naselju Slovenski Javornik, občina Jesenice. Register povezuje to ulico s 70 hišnimi številkami in 69 različnimi stavbami z naslovom. Spodaj so potek ulice, seznam naslovov in povezave za nadaljnji pregled.

Hišne številke70Naslovni zapisi GURS
Stavbe z naslovom69Ena stavba ima lahko več naslovov
NaseljeSlovenski JavornikObčina Jesenice

Zemljevid ulice

S ↑
Potek ulice in naslovne točke · GURS

Zelena črta: potek ulice. Oranžne točke: hišne številke. Shema ne prikazuje obrisov stavb ali parcelnih mej.

Odpri večji zemljevid ↗
GURS · CC BY 4.0 · Interaktivni zemljevid se poveže z OpenStreetMap šele ob kliku.

Hišne številke in stavbe na ulici Cesta Toneta Tomšiča

Seznam je urejen po hišnih številkah in dodatkih. Povezava odpre zemljevid naslovne točke, identifikator pa označuje stavbo v izvirnem registru.

NaslovID stavbe GURSZemljevid
Cesta Toneta Tomšiča 71100200000255448793Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 72100200000255448819Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 73100200000255448827Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 74100200000255448843Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 75100200000255449031Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 76100200000255449049Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 77100200000255449064Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 77a100200000255449064Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 78100200000255449072Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 78a100200000331081006Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 79100200000255449080Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 80100200000255449106Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 80a100200000320225895Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 80b100200000324689823Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 81100200000255449155Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 81a100201000000248323Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 82100200000255449122Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 82a100200000312721760Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 83100200000255449205Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 84100200000255449262Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 84a100200000312721729Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 85100200000255449270Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 85a100201000000246475Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 86100200000255449288Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 86a100200000312721687Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 87100200000255449304Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 87a100201000000113543Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 88100200000255449312Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 89100200000255449320Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 89a100201000000308523Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 90100200000255449338Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 91100200000255449825Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 91a100200000255450971Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 91b100200000255452530Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 92100200000255449833Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 93100200000255449858Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 94100200000255449866Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 94a100200000313465813Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 95100200000255449627Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 95a100200000255449585Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 95b100200000317700348Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 96100200000255449346Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 96a100201000000265848Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 97100201000000290168Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 97a100201000000290176Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 98100200000255449981Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 98a100200000255450005Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 98b100200000312992221Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 98c100200000255450096Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 98d100200000255450047Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 98e100200000255449957Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 98f100200000255449890Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 98g100200000255449908Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 98h100200000255449924Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 98i100200000348377462Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 98k100200000255450120Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 99100200000255449429Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 100100200000255449684Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 101100200000255449692Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 102100200000255449700Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 103100200000255448611Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 104100200000255448629Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 105100200000255448645Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 106100200000255449437Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 106a100201000000309976Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 107100200000255449452Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 107a100201000000074182Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 108100200000255449486Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 109100200000255449502Poglej lokacijo ↗
Cesta Toneta Tomšiča 110100200000255449528Poglej lokacijo ↗

Prikazane so stavbe, povezane s hišnimi številkami na tej ulici. Stavbe brez takega naslova niso zajete; podatki o lastnikih in stanovalcih niso del tega prikaza.

Registrirani poslovni subjekti na tej ulici

Izbor subjektov z ujemajočimi se občino, naseljem, ulico in hišno številko v poslovnem registru. Registrirani naslov ni nujno odprta poslovalnica.

AB STORITVE, mehanska obdelava kovin, Armin Bajrektarević s.p.Cesta Toneta Tomšiča 077Predstavitev in finančni podatki →BAR ZVONČEK, ROBERT KOGOJ S.P.Cesta Toneta Tomšiča 098APredstavitev in finančni podatki →Čiščenje, Petra Oman s.p.Cesta Toneta Tomšiča 091Predstavitev in finančni podatki →ELSOLECO, elektrotehnika, solarna energija in ekologija, d.o.o.Cesta Toneta Tomšiča 085Predstavitev in finančni podatki →ENT storitve za gozdarstvo, Jure Jereb s.p.Cesta Toneta Tomšiča 108Predstavitev in finančni podatki →FRIZERSKI SALON 'REZKA' RIHTARŠIČ REZKA, S.P.Cesta Toneta Tomšiča 098APredstavitev in finančni podatki →GE-KO, SPLETNE STORITVE IN GRAFIČNO OBLIKOVANJE, MAJA DOLŽAN S.P.Cesta Toneta Tomšiča 071Predstavitev in finančni podatki →GP TEAM, INŠTALATERSTVO, d.o.o.Cesta Toneta Tomšiča 095Predstavitev in finančni podatki →GRAFIČNO OBLIKOVANJE, Peter Podobnik, s.p.Cesta Toneta Tomšiča 090Predstavitev in finančni podatki →HIKMETA HASANAGIĆ - SOBODAJALKACesta Toneta Tomšiča 094APredstavitev in finančni podatki →HOSPIT, INFORMACIJSKE STORITVE, DAVID MIRC, S.P.Cesta Toneta Tomšiča 078APredstavitev in finančni podatki →KOZMETIČNE STORITVE EVITA, MAJA BOHINC S.P.Cesta Toneta Tomšiča 098Predstavitev in finančni podatki →KURIRSKA DEJAVNOST, Matija Buh, s.p.Cesta Toneta Tomšiča 092Predstavitev in finančni podatki →LION, d.o.o., inženiring, proizvodnja, trgovina in storitve, JeseniceCesta Toneta Tomšiča 091APredstavitev in finančni podatki →METATRON podjetje za raziskovanje družbe in poslovno svetovanje d.o.o.Cesta Toneta Tomšiča 080BPredstavitev in finančni podatki →MG Intihar podjetje za storitve d.o.o.Cesta Toneta Tomšiča 083Predstavitev in finančni podatki →MIHA KOPRIVEC S.P., RAČUNALNIŠKO SVETOVANJECesta Toneta Tomšiča 098FPredstavitev in finančni podatki →MST E.I. AVTO, prodaja vozil, d.o.o.Cesta Toneta Tomšiča 094APredstavitev in finančni podatki →NATAŠA LJUBISAVLJEVIĆ - SOBODAJALKACesta Toneta Tomšiča 106Predstavitev in finančni podatki →PREVOZNIŠTVO IN GRADBENA MEHANIZACIJA BOHINEC, PETER BOHINEC s.p.Cesta Toneta Tomšiča 098DPredstavitev in finančni podatki →pro100 svetovanje in turizem Mitja Bradaškja s.p.Cesta Toneta Tomšiča 078Predstavitev in finančni podatki →RAČUNOVODSTVO, TRGOVINA IN GOSTINSTVO, MILISAV BAKIĆ S.P.Cesta Toneta Tomšiča 096Predstavitev in finančni podatki →REMKO, trgovina, storitve in gostinstvo, d.o.o., JeseniceCesta Toneta Tomšiča 090Predstavitev in finančni podatki →TINA LASHES, podaljševanje trepalnic, Tina Koželj s.p.Cesta Toneta Tomšiča 089Predstavitev in finančni podatki →

Druge ulice v kraju Slovenski Javornik

Vse ulice v kraju Slovenski Javornik →

Pogosta vprašanja

Kje je Cesta Toneta Tomšiča?

V naselju Slovenski Javornik, občina Jesenice. Potek je prikazan po geometriji GURS, posamezne naslovne točke pa so povezane z večjim zemljevidom.

Ali seznam vključuje vse stavbe ob ulici?

Vključuje 69 različnih stavb z naslovom na tej ulici. Ena stavba ima lahko več hišnih številk, stavbe brez naslovne povezave pa v tem seznamu niso zajete.

Ali lahko iz zemljevida ugotovim zazidljivost?

Ne. Preveriti je treba veljavni prostorski akt in omejitve za konkretno parcelo. Povezave na tej strani pomagajo najti uradne podatke, ne nadomeščajo lokacijske informacije.

Viri in datum podatkov

GURS – Register prostorskih enot: ime, potek, naselje in občina. Kataster nepremičnin: hišne številke, naslovne točke in identifikatorji povezanih stavb. CC BY 4.0. Prevzem: 20. oktober 2026.

Datum spremembe zapisa ulice pri viru: 11. april 2024. Naslovi imajo svoje datume sprememb. Identifikator ulice: 110400000173578165.

JavniPodatki.si ni uradna geodetska evidenca. Sporočite napako · Poiščite drugo ulico