Preskoči na vsebino
Ulica v Sloveniji · GURS

Grivška pot

Ajdovščina · občina Ajdovščina

Ulica Grivška pot je v naselju Ajdovščina, občina Ajdovščina. Register povezuje to ulico s 50 hišnimi številkami in 49 različnimi stavbami z naslovom. Spodaj so potek ulice, seznam naslovov in povezave za nadaljnji pregled.

Hišne številke50Naslovni zapisi GURS
Stavbe z naslovom49Ena stavba ima lahko več naslovov
NaseljeAjdovščinaObčina Ajdovščina

Zemljevid ulice

S ↑
Potek ulice in naslovne točke · GURS

Zelena črta: potek ulice. Oranžne točke: hišne številke. Shema ne prikazuje obrisov stavb ali parcelnih mej.

Odpri večji zemljevid ↗
GURS · CC BY 4.0 · Interaktivni zemljevid se poveže z OpenStreetMap šele ob kliku.

Hišne številke in stavbe na ulici Grivška pot

Seznam je urejen po hišnih številkah in dodatkih. Povezava odpre zemljevid naslovne točke, identifikator pa označuje stavbo v izvirnem registru.

NaslovID stavbe GURSZemljevid
Grivška pot 1100200000312063718Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 1a100200000312063692Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 2100200000223285061Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 3100200000223285053Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 3a100200000312063676Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 4100200000311931154Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 4a100200000312063601Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 5100200000223285103Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 5a100200000312063577Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 6100200000312063551Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 6a100200000312063510Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 7100200000312063494Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 7a100200000223285137Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 8100200000223285186Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 8a100200000223285186Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 10100200000312859453Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 11100200000223285194Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 12100200000223285228Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 12a100200000223285202Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 12b100200000223285210Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 12c100200000320204817Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 13100200000223285236Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 14100200000223285244Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 15100200000223285251Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 16100200000223285269Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 17100200000223285277Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 18100200000223285285Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 19100200000223285293Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 20100200000223285301Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 21100200000223285319Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 22100200000223285327Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 23100200000223285335Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 24100200000223285343Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 25100200000223285384Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 25a100200000223285350Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 25c100200000223285368Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 25d100200000223285376Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 26100200000223285392Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 27100200000223285400Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 28100200000223285418Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 29100200000223285426Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 30100200000223285434Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 31100200000223285442Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 32100200000223285459Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 33100200000223285467Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 34100200000223285475Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 35100200000223285483Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 36100200000223285491Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 37100200000223285509Poglej lokacijo ↗
Grivška pot 38100200000223285517Poglej lokacijo ↗

Prikazane so stavbe, povezane s hišnimi številkami na tej ulici. Stavbe brez takega naslova niso zajete; podatki o lastnikih in stanovalcih niso del tega prikaza.

Registrirani poslovni subjekti na tej ulici

Izbor subjektov z ujemajočimi se občino, naseljem, ulico in hišno številko v poslovnem registru. Registrirani naslov ni nujno odprta poslovalnica.

Druge ulice v kraju Ajdovščina

Vse ulice v kraju Ajdovščina →

Pogosta vprašanja

Kje je Grivška pot?

V naselju Ajdovščina, občina Ajdovščina. Potek je prikazan po geometriji GURS, posamezne naslovne točke pa so povezane z večjim zemljevidom.

Ali seznam vključuje vse stavbe ob ulici?

Vključuje 49 različnih stavb z naslovom na tej ulici. Ena stavba ima lahko več hišnih številk, stavbe brez naslovne povezave pa v tem seznamu niso zajete.

Ali lahko iz zemljevida ugotovim zazidljivost?

Ne. Preveriti je treba veljavni prostorski akt in omejitve za konkretno parcelo. Povezave na tej strani pomagajo najti uradne podatke, ne nadomeščajo lokacijske informacije.

Viri in datum podatkov

GURS – Register prostorskih enot: ime, potek, naselje in občina. Kataster nepremičnin: hišne številke, naslovne točke in identifikatorji povezanih stavb. CC BY 4.0. Prevzem: 20. oktober 2026.

Datum spremembe zapisa ulice pri viru: 30. maj 2022. Naslovi imajo svoje datume sprememb. Identifikator ulice: 110400000161729101.

JavniPodatki.si ni uradna geodetska evidenca. Sporočite napako · Poiščite drugo ulico