Preskoči na vsebino
Ulica v Sloveniji · GURS

Hrenova ulica

Ig · občina Ig

Ulica Hrenova ulica je v naselju Ig, občina Ig. Register povezuje to ulico s 25 hišnimi številkami in 24 različnimi stavbami z naslovom. Spodaj so potek ulice, seznam naslovov in povezave za nadaljnji pregled.

Hišne številke25Naslovni zapisi GURS
Stavbe z naslovom24Ena stavba ima lahko več naslovov
NaseljeIgObčina Ig

Zemljevid ulice

246781010b111212a12b13141719212327293131a33353945S ↑
Potek ulice in naslovne točke · GURS

Zelena črta: potek ulice. Oranžne točke: hišne številke. Shema ne prikazuje obrisov stavb ali parcelnih mej.

Odpri večji zemljevid ↗
GURS · CC BY 4.0 · Interaktivni zemljevid se poveže z OpenStreetMap šele ob kliku.

Hišne številke in stavbe na ulici Hrenova ulica

Seznam je urejen po hišnih številkah in dodatkih. Povezava odpre zemljevid naslovne točke, identifikator pa označuje stavbo v izvirnem registru.

NaslovID stavbe GURSZemljevid
Hrenova ulica 2100200000214913283Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 4100200000214913317Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 6100200000214913291Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 7100200000214913093Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 8100200000312446442Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 10100200000214913366Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 10b100200000214913358Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 11100200000316901079Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 12100200000214913390Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 12a100200000319812307Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 12b100200000319812307Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 13100200000214913275Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 14100200000214913408Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 17100200000214913507Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 19100200000214913515Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 21100200000214913622Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 23100200000214913580Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 27100200000214913523Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 29100200000214913549Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 31100200000214912780Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 31a100200000339117380Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 33100200000214912798Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 35100200000215017662Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 39100200000214912962Poglej lokacijo ↗
Hrenova ulica 45100200000214912897Poglej lokacijo ↗

Prikazane so stavbe, povezane s hišnimi številkami na tej ulici. Stavbe brez takega naslova niso zajete; podatki o lastnikih in stanovalcih niso del tega prikaza.

Registrirani poslovni subjekti na tej ulici

Izbor subjektov z ujemajočimi se občino, naseljem, ulico in hišno številko v poslovnem registru. Registrirani naslov ni nujno odprta poslovalnica.

Druge ulice v kraju Ig

Vse ulice v kraju Ig →

Pogosta vprašanja

Kje je Hrenova ulica?

V naselju Ig, občina Ig. Potek je prikazan po geometriji GURS, posamezne naslovne točke pa so povezane z večjim zemljevidom.

Ali seznam vključuje vse stavbe ob ulici?

Vključuje 24 različnih stavb z naslovom na tej ulici. Ena stavba ima lahko več hišnih številk, stavbe brez naslovne povezave pa v tem seznamu niso zajete.

Ali lahko iz zemljevida ugotovim zazidljivost?

Ne. Preveriti je treba veljavni prostorski akt in omejitve za konkretno parcelo. Povezave na tej strani pomagajo najti uradne podatke, ne nadomeščajo lokacijske informacije.

Viri in datum podatkov

GURS – Register prostorskih enot: ime, potek, naselje in občina. Kataster nepremičnin: hišne številke, naslovne točke in identifikatorji povezanih stavb. CC BY 4.0. Prevzem: 20. oktober 2026.

Datum spremembe zapisa ulice pri viru: 30. maj 2022. Naslovi imajo svoje datume sprememb. Identifikator ulice: 110400000239876355.

JavniPodatki.si ni uradna geodetska evidenca. Sporočite napako · Poiščite drugo ulico