Preskoči na vsebino
Ulica v Sloveniji · GURS

Kettejeva ulica

Celje · občina Celje

Ulica Kettejeva ulica je v naselju Celje, občina Celje. Register povezuje to ulico s 24 hišnimi številkami in 24 različnimi stavbami z naslovom. Spodaj so potek ulice, seznam naslovov in povezave za nadaljnji pregled.

Hišne številke24Naslovni zapisi GURS
Stavbe z naslovom24Ena stavba ima lahko več naslovov
NaseljeCeljeObčina Celje

Zemljevid ulice

11a234566a78910111212a12b1314151618202224S ↑
Potek ulice in naslovne točke · GURS

Zelena črta: potek ulice. Oranžne točke: hišne številke. Shema ne prikazuje obrisov stavb ali parcelnih mej.

Odpri večji zemljevid ↗
GURS · CC BY 4.0 · Interaktivni zemljevid se poveže z OpenStreetMap šele ob kliku.

Hišne številke in stavbe na ulici Kettejeva ulica

Seznam je urejen po hišnih številkah in dodatkih. Povezava odpre zemljevid naslovne točke, identifikator pa označuje stavbo v izvirnem registru.

NaslovID stavbe GURSZemljevid
Kettejeva ulica 1100200000253030643Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 1a100200000253030627Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 2100200000253030619Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 3100200000253030841Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 4100200000253030585Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 5100200000253030825Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 6100200000253030551Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 6a100200000253030577Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 7100200000253030809Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 8100200000253030569Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 9100200000253030783Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 10100200000253030536Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 11100200000253030692Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 12100200000253027334Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 12a100200000253027342Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 12b100200000253027318Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 13100200000253027276Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 14100200000253030742Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 15100200000322873031Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 16100200000253030718Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 18100200000319836512Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 20100200000253030668Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 22100200000253030650Poglej lokacijo ↗
Kettejeva ulica 24100200000253027300Poglej lokacijo ↗

Prikazane so stavbe, povezane s hišnimi številkami na tej ulici. Stavbe brez takega naslova niso zajete; podatki o lastnikih in stanovalcih niso del tega prikaza.

Registrirani poslovni subjekti na tej ulici

Izbor subjektov z ujemajočimi se občino, naseljem, ulico in hišno številko v poslovnem registru. Registrirani naslov ni nujno odprta poslovalnica.

Acrylish nails, kozmetične storitve, Sabina Šmid s.p.Kettejeva ulica 012BPredstavitev in finančni podatki →BARBER CLUB CELEIA, frizerstvo, Matic Eliaš, s.p.Kettejeva ulica 012BPredstavitev in finančni podatki →Brina Jenček - samozaposlena v kulturi, dramaturginja, književnica in kritičarkaKettejeva ulica 024Predstavitev in finančni podatki →FIELA - ČISTILNI SERVIS, gradbene storitve, LJUBIŠA GRBIĆ s.p.Kettejeva ulica 009Predstavitev in finančni podatki →Greta Jenček s.p., sodno tolmačenje, prevajanje in jezikovno izobraževanjeKettejeva ulica 024Predstavitev in finančni podatki →HUMAN REMODELING, osebno in poslovno svetovanje, Maša Kop s.p.Kettejeva ulica 012BPredstavitev in finančni podatki →IZKOPI SENICA, Matic Senica s.p.Kettejeva ulica 012APredstavitev in finančni podatki →JKTech, tehnologije in inovacije, Jure Korber s.p.Kettejeva ulica 006APredstavitev in finančni podatki →M-POD, parketarstvo, Matjaž Uratarič s.p.Kettejeva ulica 010Predstavitev in finančni podatki →M&T - kreativno inženirstvo Luka Pinter s.p. - v stečajuKettejeva ulica 012APredstavitev in finančni podatki →RAPAN, svetovanje in posredništvo, d.o.o.Kettejeva ulica 002Predstavitev in finančni podatki →SENSE, kozmetične storitve, Tonja Balek s.p.Kettejeva ulica 012BPredstavitev in finančni podatki →Trgovina in storitve, Damijan Veber s.p., HEVAKettejeva ulica 012BPredstavitev in finančni podatki →UMETNIŠKO UPRIZARJANJE RENATO JENČEK s.p.Kettejeva ulica 024Predstavitev in finančni podatki →

Druge ulice v kraju Celje

Vse ulice v kraju Celje →

Pogosta vprašanja

Kje je Kettejeva ulica?

V naselju Celje, občina Celje. Potek je prikazan po geometriji GURS, posamezne naslovne točke pa so povezane z večjim zemljevidom.

Ali seznam vključuje vse stavbe ob ulici?

Vključuje 24 različnih stavb z naslovom na tej ulici. Ena stavba ima lahko več hišnih številk, stavbe brez naslovne povezave pa v tem seznamu niso zajete.

Ali lahko iz zemljevida ugotovim zazidljivost?

Ne. Preveriti je treba veljavni prostorski akt in omejitve za konkretno parcelo. Povezave na tej strani pomagajo najti uradne podatke, ne nadomeščajo lokacijske informacije.

Viri in datum podatkov

GURS – Register prostorskih enot: ime, potek, naselje in občina. Kataster nepremičnin: hišne številke, naslovne točke in identifikatorji povezanih stavb. CC BY 4.0. Prevzem: 20. oktober 2026.

Datum spremembe zapisa ulice pri viru: 30. maj 2022. Naslovi imajo svoje datume sprememb. Identifikator ulice: 110400000161758035.

JavniPodatki.si ni uradna geodetska evidenca. Sporočite napako · Poiščite drugo ulico