Preskoči na vsebino
Ulica v Sloveniji · GURS

Kolmanova cesta

Slivnica pri Mariboru · občina Hoče-Slivnica

Ulica Kolmanova cesta je v naselju Slivnica pri Mariboru, občina Hoče-Slivnica. Register povezuje to ulico s 20 hišnimi številkami in 20 različnimi stavbami z naslovom. Spodaj so potek ulice, seznam naslovov in povezave za nadaljnji pregled.

Hišne številke20Naslovni zapisi GURS
Stavbe z naslovom20Ena stavba ima lahko več naslovov
NaseljeSlivnica pri MariboruObčina Hoče-Slivnica

Zemljevid ulice

4612141616a18202224262830323436384040a40bS ↑
Potek ulice in naslovne točke · GURS

Zelena črta: potek ulice. Oranžne točke: hišne številke. Shema ne prikazuje obrisov stavb ali parcelnih mej.

Odpri večji zemljevid ↗
GURS · CC BY 4.0 · Interaktivni zemljevid se poveže z OpenStreetMap šele ob kliku.

Hišne številke in stavbe na ulici Kolmanova cesta

Seznam je urejen po hišnih številkah in dodatkih. Povezava odpre zemljevid naslovne točke, identifikator pa označuje stavbo v izvirnem registru.

NaslovID stavbe GURSZemljevid
Kolmanova cesta 4100200000322485869Poglej lokacijo ↗
Kolmanova cesta 6100200000100734595Poglej lokacijo ↗
Kolmanova cesta 12100200000100734538Poglej lokacijo ↗
Kolmanova cesta 14100200000100734777Poglej lokacijo ↗
Kolmanova cesta 16100200000100734975Poglej lokacijo ↗
Kolmanova cesta 16a100200000100734892Poglej lokacijo ↗
Kolmanova cesta 18100200000100735048Poglej lokacijo ↗
Kolmanova cesta 20100200000100735055Poglej lokacijo ↗
Kolmanova cesta 22100200000100735139Poglej lokacijo ↗
Kolmanova cesta 24100200000100735295Poglej lokacijo ↗
Kolmanova cesta 26100200000100735501Poglej lokacijo ↗
Kolmanova cesta 28100200000100735493Poglej lokacijo ↗
Kolmanova cesta 30100200000100735733Poglej lokacijo ↗
Kolmanova cesta 32100200000100735832Poglej lokacijo ↗
Kolmanova cesta 34100200000100735931Poglej lokacijo ↗
Kolmanova cesta 36100200000100736236Poglej lokacijo ↗
Kolmanova cesta 38100200000100735725Poglej lokacijo ↗
Kolmanova cesta 40100200000100735436Poglej lokacijo ↗
Kolmanova cesta 40a100200000328833450Poglej lokacijo ↗
Kolmanova cesta 40b100201000000024823Poglej lokacijo ↗

Prikazane so stavbe, povezane s hišnimi številkami na tej ulici. Stavbe brez takega naslova niso zajete; podatki o lastnikih in stanovalcih niso del tega prikaza.

Registrirani poslovni subjekti na tej ulici

Izbor subjektov z ujemajočimi se občino, naseljem, ulico in hišno številko v poslovnem registru. Registrirani naslov ni nujno odprta poslovalnica.

Druge ulice v kraju Slivnica pri Mariboru

Vse ulice v kraju Slivnica pri Mariboru →

Pogosta vprašanja

Kje je Kolmanova cesta?

V naselju Slivnica pri Mariboru, občina Hoče-Slivnica. Potek je prikazan po geometriji GURS, posamezne naslovne točke pa so povezane z večjim zemljevidom.

Ali seznam vključuje vse stavbe ob ulici?

Vključuje 20 različnih stavb z naslovom na tej ulici. Ena stavba ima lahko več hišnih številk, stavbe brez naslovne povezave pa v tem seznamu niso zajete.

Ali lahko iz zemljevida ugotovim zazidljivost?

Ne. Preveriti je treba veljavni prostorski akt in omejitve za konkretno parcelo. Povezave na tej strani pomagajo najti uradne podatke, ne nadomeščajo lokacijske informacije.

Viri in datum podatkov

GURS – Register prostorskih enot: ime, potek, naselje in občina. Kataster nepremičnin: hišne številke, naslovne točke in identifikatorji povezanih stavb. CC BY 4.0. Prevzem: 20. oktober 2026.

Datum spremembe zapisa ulice pri viru: 2. december 2024. Naslovi imajo svoje datume sprememb. Identifikator ulice: 110400000162642022.

JavniPodatki.si ni uradna geodetska evidenca. Sporočite napako · Poiščite drugo ulico