Preskoči na vsebino
Ulica v Sloveniji · GURS

Ljubljanska cesta

Ivančna Gorica · občina Ivančna Gorica

Ulica Ljubljanska cesta je v naselju Ivančna Gorica, občina Ivančna Gorica. Register povezuje to ulico s 63 hišnimi številkami in 62 različnimi stavbami z naslovom. Spodaj so potek ulice, seznam naslovov in povezave za nadaljnji pregled.

Hišne številke63Naslovni zapisi GURS
Stavbe z naslovom62Ena stavba ima lahko več naslovov
NaseljeIvančna GoricaObčina Ivančna Gorica

Zemljevid ulice

S ↑
Potek ulice in naslovne točke · GURS

Zelena črta: potek ulice. Oranžne točke: hišne številke. Shema ne prikazuje obrisov stavb ali parcelnih mej.

Odpri večji zemljevid ↗
GURS · CC BY 4.0 · Interaktivni zemljevid se poveže z OpenStreetMap šele ob kliku.

Hišne številke in stavbe na ulici Ljubljanska cesta

Seznam je urejen po hišnih številkah in dodatkih. Povezava odpre zemljevid naslovne točke, identifikator pa označuje stavbo v izvirnem registru.

NaslovID stavbe GURSZemljevid
Ljubljanska cesta 1100200000276805575Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 1a100200000316900949Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 2100200000223482692Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 2a100200000276805872Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 2b100200000276806045Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 3100200000276805583Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 4100200000223482718Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 4a100200000320630524Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 4b100200000314740610Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 5100200000223482726Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 6100200000313131589Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 6a100200000223482734Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 6b100200000276805989Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 7100200000223482759Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 8100200000223482767Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 9100200000223482775Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 11100200000223482791Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 12100200000223482809Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 14100200000223482817Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 16100200000223482825Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 18100200000223482833Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 18a100200000314830536Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 20100200000329707216Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 21100200000223482841Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 22100200000223482858Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 23100200000223482866Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 24100200000223482874Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 24a100200000224465290Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 26100200000223482882Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 28100200000223482890Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 30100200000223482924Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 30a100200000223482908Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 30b100200000223482908Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 32100200000223482957Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 33100200000223482940Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 34100200000223482932Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 35100200000223482965Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 36100200000223482973Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 37100200000223482981Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 37a100200000276810492Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 38100200000223482999Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 39100200000223483005Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 40100200000223483013Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 41100200000223483021Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 42100200000223483039Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 43100200000223483047Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 44100200000223483054Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 46100201000000212741Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 50100200000276810781Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 54100200000223483088Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 56100200000223483096Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 58100200000224504635Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 62100200000224504643Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 63100200000276809940Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 64100200000223483112Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 65100201000000019872Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 66100200000223483120Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 67100200000223483138Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 68100200000276814049Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 70100200000224521993Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 81100200000224450151Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 83100200000223483146Poglej lokacijo ↗
Ljubljanska cesta 86100200000223483153Poglej lokacijo ↗

Prikazane so stavbe, povezane s hišnimi številkami na tej ulici. Stavbe brez takega naslova niso zajete; podatki o lastnikih in stanovalcih niso del tega prikaza.

Registrirani poslovni subjekti na tej ulici

Izbor subjektov z ujemajočimi se občino, naseljem, ulico in hišno številko v poslovnem registru. Registrirani naslov ni nujno odprta poslovalnica.

AM BRIVNICA, frizerske storitve, Aldin Muhić s.p.Ljubljanska cesta 014Predstavitev in finančni podatki →'AR' COMPANY, čistilni servis in druge dejavnosti, Adnen Mahić s.p.Ljubljanska cesta 024APredstavitev in finančni podatki →Arhitekt Jurij Pevec s.p.Ljubljanska cesta 044Predstavitev in finančni podatki →ARMEX ARMATURE podjetje za proizvodnjo, kooperacijo in trgovino, d.o.o., Ivančna GoricaLjubljanska cesta 066Predstavitev in finančni podatki →ATLETSKI KLUB OLIMPIJA - PODRUŽNICA IVANČNA GORICALjubljanska cesta 020Predstavitev in finančni podatki →AUTO SALE trgovina d.o.o.Ljubljanska cesta 002APredstavitev in finančni podatki →Avto Melka, prodaja vozil, Ermin Melkić, s.p.Ljubljanska cesta 062Predstavitev in finančni podatki →AVTO MG - vzdrževanje vozil Miloš Gruden s.p.Ljubljanska cesta 006Predstavitev in finančni podatki →BELORA, gostinska dejavnost in oddajanje nepremičnin, d.o.o.Ljubljanska cesta 002Predstavitev in finančni podatki →CVETLIČARNA IN ARANŽERSTVO ANDREJA ANDREJA KLEMENČIČ NOVAK S.P.Ljubljanska cesta 024APredstavitev in finančni podatki →DL GROUP, transport in trgovina, d.o.o.Ljubljanska cesta 002APredstavitev in finančni podatki →EKO-MA uvoz-izvoz d.o.o.Ljubljanska cesta 002APredstavitev in finančni podatki →ELETROK, gradbeništvo, d.o.o.Ljubljanska cesta 002APredstavitev in finančni podatki →ELMAJ podjetje za trgovino, finance in storitve d.o.o.Ljubljanska cesta 006Predstavitev in finančni podatki →FABQUOTER storitvena platforma, Leon Ruparčič s.p.Ljubljanska cesta 066Predstavitev in finančni podatki →Fotografske storitve, Laura Kavšek s.p.Ljubljanska cesta 030APredstavitev in finančni podatki →Frizerstvo, Helenca Zajc s.p.Ljubljanska cesta 021Predstavitev in finančni podatki →FRIZERSTVO LIZA, Bojana Sadar s.p.Ljubljanska cesta 012Predstavitev in finančni podatki →GOSPODIČNA, spletna prodaja in storitve, Lara Zupan s.p.Ljubljanska cesta 066Predstavitev in finančni podatki →Gostilna Krjavelj, gostinstvo, d.o.o.Ljubljanska cesta 038Predstavitev in finančni podatki →GSM SERVIS IN SPLOŠNA ELEKTROMEHANIKA MIROSLAV BORŠTNAR S.P.Ljubljanska cesta 002Predstavitev in finančni podatki →HB AUTO, Neuilly.sur Marne, podružnica Ivančna Gorica, trgovina z motornimi voziliLjubljanska cesta 002APredstavitev in finančni podatki →HORT, storitve, d.o.o.Ljubljanska cesta 002APredstavitev in finančni podatki →Ikorp, posredništvo pri prodaji d.o.o.Ljubljanska cesta 002APredstavitev in finančni podatki →

Druge ulice v kraju Ivančna Gorica

Vse ulice v kraju Ivančna Gorica →

Pogosta vprašanja

Kje je Ljubljanska cesta?

V naselju Ivančna Gorica, občina Ivančna Gorica. Potek je prikazan po geometriji GURS, posamezne naslovne točke pa so povezane z večjim zemljevidom.

Ali seznam vključuje vse stavbe ob ulici?

Vključuje 62 različnih stavb z naslovom na tej ulici. Ena stavba ima lahko več hišnih številk, stavbe brez naslovne povezave pa v tem seznamu niso zajete.

Ali lahko iz zemljevida ugotovim zazidljivost?

Ne. Preveriti je treba veljavni prostorski akt in omejitve za konkretno parcelo. Povezave na tej strani pomagajo najti uradne podatke, ne nadomeščajo lokacijske informacije.

Viri in datum podatkov

GURS – Register prostorskih enot: ime, potek, naselje in občina. Kataster nepremičnin: hišne številke, naslovne točke in identifikatorji povezanih stavb. CC BY 4.0. Prevzem: 20. oktober 2026.

Datum spremembe zapisa ulice pri viru: 30. maj 2022. Naslovi imajo svoje datume sprememb. Identifikator ulice: 110400000161865970.

JavniPodatki.si ni uradna geodetska evidenca. Sporočite napako · Poiščite drugo ulico