Preskoči na vsebino
Ulica v Sloveniji · GURS

Pod Debnim vrhom

Ljubljana · občina Ljubljana

Ulica Pod Debnim vrhom je v naselju Ljubljana, občina Ljubljana. Register povezuje to ulico s 26 hišnimi številkami in 26 različnimi stavbami z naslovom. Spodaj so potek ulice, seznam naslovov in povezave za nadaljnji pregled.

Hišne številke26Naslovni zapisi GURS
Stavbe z naslovom26Ena stavba ima lahko več naslovov
NaseljeLjubljanaObčina Ljubljana

Zemljevid ulice

11a1b33a577a99a1010a111313a1515a15b15c1717b17c1919a7072S ↑
Potek ulice in naslovne točke · GURS

Zelena črta: potek ulice. Oranžne točke: hišne številke. Shema ne prikazuje obrisov stavb ali parcelnih mej.

Odpri večji zemljevid ↗
GURS · CC BY 4.0 · Interaktivni zemljevid se poveže z OpenStreetMap šele ob kliku.

Hišne številke in stavbe na ulici Pod Debnim vrhom

Seznam je urejen po hišnih številkah in dodatkih. Povezava odpre zemljevid naslovne točke, identifikator pa označuje stavbo v izvirnem registru.

NaslovID stavbe GURSZemljevid
Pod Debnim vrhom 1100200000214559615Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 1a100200000214559581Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 1b100200000214559599Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 3100200000214559631Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 3a100200000214559664Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 5100200000214560027Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 7100200000214560134Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 7a100200000311314211Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 9100200000349887444Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 9a100200000214560084Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 10100200000214560241Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 10a100200000214560258Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 11100200000214560175Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 13100200000214560183Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 13a100200000214560217Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 15100200000214560308Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 15a100200000214560316Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 15b100200000214560282Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 15c100200000214560274Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 17100200000214560704Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 17b100200000214560654Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 17c100200000214560662Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 19100200000214560720Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 19a100200000214560712Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 70100200000214560779Poglej lokacijo ↗
Pod Debnim vrhom 72100200000214560761Poglej lokacijo ↗

Prikazane so stavbe, povezane s hišnimi številkami na tej ulici. Stavbe brez takega naslova niso zajete; podatki o lastnikih in stanovalcih niso del tega prikaza.

Registrirani poslovni subjekti na tej ulici

Izbor subjektov z ujemajočimi se občino, naseljem, ulico in hišno številko v poslovnem registru. Registrirani naslov ni nujno odprta poslovalnica.

Druge ulice v kraju Ljubljana

Vse ulice v kraju Ljubljana →

Pogosta vprašanja

Kje je Pod Debnim vrhom?

V naselju Ljubljana, občina Ljubljana. Potek je prikazan po geometriji GURS, posamezne naslovne točke pa so povezane z večjim zemljevidom.

Ali seznam vključuje vse stavbe ob ulici?

Vključuje 26 različnih stavb z naslovom na tej ulici. Ena stavba ima lahko več hišnih številk, stavbe brez naslovne povezave pa v tem seznamu niso zajete.

Ali lahko iz zemljevida ugotovim zazidljivost?

Ne. Preveriti je treba veljavni prostorski akt in omejitve za konkretno parcelo. Povezave na tej strani pomagajo najti uradne podatke, ne nadomeščajo lokacijske informacije.

Viri in datum podatkov

GURS – Register prostorskih enot: ime, potek, naselje in občina. Kataster nepremičnin: hišne številke, naslovne točke in identifikatorji povezanih stavb. CC BY 4.0. Prevzem: 20. oktober 2026.

Datum spremembe zapisa ulice pri viru: 30. maj 2022. Naslovi imajo svoje datume sprememb. Identifikator ulice: 110400000162051091.

JavniPodatki.si ni uradna geodetska evidenca. Sporočite napako · Poiščite drugo ulico