Preskoči na vsebino
Ulica v Sloveniji · GURS

Spodnji Rudnik I

Ljubljana · občina Ljubljana

Ulica Spodnji Rudnik I je v naselju Ljubljana, občina Ljubljana. Register povezuje to ulico s 50 hišnimi številkami in 50 različnimi stavbami z naslovom. Spodaj so potek ulice, seznam naslovov in povezave za nadaljnji pregled.

Hišne številke50Naslovni zapisi GURS
Stavbe z naslovom50Ena stavba ima lahko več naslovov
NaseljeLjubljanaObčina Ljubljana

Zemljevid ulice

S ↑
Potek ulice in naslovne točke · GURS

Zelena črta: potek ulice. Oranžne točke: hišne številke. Shema ne prikazuje obrisov stavb ali parcelnih mej.

Odpri večji zemljevid ↗
GURS · CC BY 4.0 · Interaktivni zemljevid se poveže z OpenStreetMap šele ob kliku.

Hišne številke in stavbe na ulici Spodnji Rudnik I

Seznam je urejen po hišnih številkah in dodatkih. Povezava odpre zemljevid naslovne točke, identifikator pa označuje stavbo v izvirnem registru.

NaslovID stavbe GURSZemljevid
Spodnji Rudnik I 1100200000214744803Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 2100200000214744761Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 2a100200000214751535Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 3100200000214743854Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 4100200000214744746Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 5100200000214743227Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 6100200000214744415Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 7100200000214742864Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 8100200000214744175Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 9100200000214742617Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 10100200000214743839Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 11100200000214742245Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 12100200000214743631Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 13100200000214741973Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 14100200000214743185Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 15100200000214741676Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 16100200000214742849Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 17100200000214751824Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 17a100200000330219060Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 17b100200000214742062Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 18100200000322059490Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 19100200000214741957Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 20100200000214742104Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 21100200000214741270Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 22100200000214741700Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 23100200000214740959Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 24100200000214741239Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 25100200000214740652Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 26100200000214740884Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 27100200000214751857Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 28100200000214740637Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 29100200000214751865Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 30100200000214740421Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 31100200000214740918Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 32100200000214740116Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 33100200000214740751Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 34100200000214739811Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 35100200000214740538Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 36100200000214739506Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 37100200000214740249Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 38100200000214739274Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 39100200000214739936Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 41100200000214739613Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 43100200000214739415Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 45100200000214739118Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 47100200000214738987Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 49100200000214738664Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 51100200000214738417Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 53100200000214738136Poglej lokacijo ↗
Spodnji Rudnik I 55100200000214737666Poglej lokacijo ↗

Prikazane so stavbe, povezane s hišnimi številkami na tej ulici. Stavbe brez takega naslova niso zajete; podatki o lastnikih in stanovalcih niso del tega prikaza.

Registrirani poslovni subjekti na tej ulici

Izbor subjektov z ujemajočimi se občino, naseljem, ulico in hišno številko v poslovnem registru. Registrirani naslov ni nujno odprta poslovalnica.

Alojz Ihan izobraževanje s.p.Spodnji Rudnik I 037Predstavitev in finančni podatki →ARCONE, poslovno svetovanje, Miha Šetina s.p.Spodnji Rudnik I 029Predstavitev in finančni podatki →Blaž Strojan, upravitelj v postopkih insolventnosti, s.p.Spodnji Rudnik I 025Predstavitev in finančni podatki →Digitalni inženiring, Mihael Berčič s.p.Spodnji Rudnik I 017APredstavitev in finančni podatki →Elizabeta Jazbec s.p. - oblikovanje in druge storitveSpodnji Rudnik I 016Predstavitev in finančni podatki →EURO STROP, podjetje za gradbeni inženiring, storitve in trgovino d.o.o.Spodnji Rudnik I 018Predstavitev in finančni podatki →GARANT-POSLOVANJE Z NEPREMIČNINAMI GABRIJELA SMUK S.P.Spodnji Rudnik I 032Predstavitev in finančni podatki →Inženirske dejavnosti in tehnično svetovanje, Aleš Lindič s.p.Spodnji Rudnik I 020Predstavitev in finančni podatki →IVC WORKS, montaža in zaključna gradbena dela, Igor Vučinić s.p.Spodnji Rudnik I 027Predstavitev in finančni podatki →Izobraževanje in poslovno svetovanje, Barbara Fortuna s.p.Spodnji Rudnik I 009Predstavitev in finančni podatki →Izobraževanje na področju športa, Andraž Tekavčič s.p.Spodnji Rudnik I 038Predstavitev in finančni podatki →Lepotni center Katarina, Katarina Špacapan s.p.Spodnji Rudnik I 015Predstavitev in finančni podatki →Masaže, Maša Knez s.p.Spodnji Rudnik I 005Predstavitev in finančni podatki →MOLCHANOV, dejavnost hotelov d.o.o.Spodnji Rudnik I 003Predstavitev in finančni podatki →NERA ENERGETIKA, ekologija, d.o.o.Spodnji Rudnik I 021Predstavitev in finančni podatki →Nudenje pisarniških storitev, Katja Dermol s.p.Spodnji Rudnik I 034Predstavitev in finančni podatki →PINGAJ, Izobraževanje in svetovanje, Nina Golob s.p.Spodnji Rudnik I 017Predstavitev in finančni podatki →Planinsko vodništvo in gostinstvo, Primož Zupančič s.p.Spodnji Rudnik I 014Predstavitev in finančni podatki →Prevajanje in svetovanje, Natalija Glažar Berčič s.p.Spodnji Rudnik I 017APredstavitev in finančni podatki →Pro Master, nespecializirana trgovina na drobno, d.o.o.Spodnji Rudnik I 003Predstavitev in finančni podatki →Računovodski servis Olena Molchanova s.p.Spodnji Rudnik I 003Predstavitev in finančni podatki →Računovodski servis, Urška Kastelic s.p.Spodnji Rudnik I 008Predstavitev in finančni podatki →RIKS & SLUGA, PROIZVODNJA IN TRGOVINA, D.O.O.Spodnji Rudnik I 031Predstavitev in finančni podatki →SACER CORP, spletna prodaja d.o.o.Spodnji Rudnik I 016Predstavitev in finančni podatki →

Druge ulice v kraju Ljubljana

Vse ulice v kraju Ljubljana →

Pogosta vprašanja

Kje je Spodnji Rudnik I?

V naselju Ljubljana, občina Ljubljana. Potek je prikazan po geometriji GURS, posamezne naslovne točke pa so povezane z večjim zemljevidom.

Ali seznam vključuje vse stavbe ob ulici?

Vključuje 50 različnih stavb z naslovom na tej ulici. Ena stavba ima lahko več hišnih številk, stavbe brez naslovne povezave pa v tem seznamu niso zajete.

Ali lahko iz zemljevida ugotovim zazidljivost?

Ne. Preveriti je treba veljavni prostorski akt in omejitve za konkretno parcelo. Povezave na tej strani pomagajo najti uradne podatke, ne nadomeščajo lokacijske informacije.

Viri in datum podatkov

GURS – Register prostorskih enot: ime, potek, naselje in občina. Kataster nepremičnin: hišne številke, naslovne točke in identifikatorji povezanih stavb. CC BY 4.0. Prevzem: 20. oktober 2026.

Datum spremembe zapisa ulice pri viru: 30. maj 2022. Naslovi imajo svoje datume sprememb. Identifikator ulice: 110400000162139185.

JavniPodatki.si ni uradna geodetska evidenca. Sporočite napako · Poiščite drugo ulico