Preskoči na vsebino
Ulica v Sloveniji · GURS

Stanetova cesta

Velenje · občina Velenje

Ulica Stanetova cesta je v naselju Velenje, občina Velenje. Register povezuje to ulico s 59 hišnimi številkami in 58 različnimi stavbami z naslovom. Spodaj so potek ulice, seznam naslovov in povezave za nadaljnji pregled.

Hišne številke59Naslovni zapisi GURS
Stavbe z naslovom58Ena stavba ima lahko več naslovov
NaseljeVelenjeObčina Velenje

Zemljevid ulice

S ↑
Potek ulice in naslovne točke · GURS

Zelena črta: potek ulice. Oranžne točke: hišne številke. Shema ne prikazuje obrisov stavb ali parcelnih mej.

Odpri večji zemljevid ↗
GURS · CC BY 4.0 · Interaktivni zemljevid se poveže z OpenStreetMap šele ob kliku.

Hišne številke in stavbe na ulici Stanetova cesta

Seznam je urejen po hišnih številkah in dodatkih. Povezava odpre zemljevid naslovne točke, identifikator pa označuje stavbo v izvirnem registru.

NaslovID stavbe GURSZemljevid
Stanetova cesta 1100200000255864536Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 2a100200000255864452Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 3100200000255864551Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 4100200000255864445Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 5100200000255864593Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 6100200000255864429Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 7100200000255864601Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 8100200000255864387Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 9100200000255864684Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 10100200000255864320Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 11100200000255864692Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 12100200000255864312Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 13100200000255864718Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 14100200000255864304Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 15100200000255864726Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 16100200000255864270Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 17100200000255864775Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 18100200000255864262Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 19100200000255864783Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 20100200000255864239Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 21100200000255864791Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 22100200000255864197Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 23100200000255864833Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 24100200000255864163Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 25100200000255864908Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 26100200000255864130Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 26a100200000379767482Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 27100200000255864882Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 28100200000255861300Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 28a100200000255861292Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 29100200000255864874Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 30100200000255855955Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 31100200000255864155Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 32100200000255855948Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 32b100200000363277506Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 33100200000255855930Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 34100200000255684215Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 35100200000255861417Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 36100200000255684207Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 37100200000255855997Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 38100200000255684181Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 39100200000255855963Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 40100200000255684157Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 41100200000255683720Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 41a100201000000040795Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 42100200000255684132Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 43100200000255683704Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 45100200000255683654Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 46100200000255684140Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 47100200000255683662Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 48100200000255684082Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 52100200000255684090Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 54100200000255683852Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 56100200000255683548Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 58100200000255683480Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 60100200000255683209Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 60a100200000255683209Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 62100200000255683142Poglej lokacijo ↗
Stanetova cesta 64100200000255683100Poglej lokacijo ↗

Prikazane so stavbe, povezane s hišnimi številkami na tej ulici. Stavbe brez takega naslova niso zajete; podatki o lastnikih in stanovalcih niso del tega prikaza.

Registrirani poslovni subjekti na tej ulici

Izbor subjektov z ujemajočimi se občino, naseljem, ulico in hišno številko v poslovnem registru. Registrirani naslov ni nujno odprta poslovalnica.

ACQUA, posredništvo, trgovina in storitve, d.o.o.Stanetova cesta 002APredstavitev in finančni podatki →DIALES, izposoja diatoničnih harmonik, Slavko Lesnik s.p.Stanetova cesta 033Predstavitev in finančni podatki →DIJAMANT, čistilni servis, Enisa Suljić s.p.Stanetova cesta 026Predstavitev in finančni podatki →DILING podjetje za tiskane in elektronske medije d.o.o.Stanetova cesta 009Predstavitev in finančni podatki →Inženirske storitve, Boštjan Petrič s.p.Stanetova cesta 007Predstavitev in finančni podatki →IRSCOM POSLOVNE STORITVE ROMEO ŠALAMON S.P.Stanetova cesta 009Predstavitev in finančni podatki →IZTOK STROPNIK - SOBODAJALECStanetova cesta 032Predstavitev in finančni podatki →LUNIKAR, poslovno svetovanje d.o.o.Stanetova cesta 037Predstavitev in finančni podatki →MD, storitvene dejavnosti in dostava, Miha Dobnik s.p.Stanetova cesta 028Predstavitev in finančni podatki →MOBTEL PRO, storitve in trgovina, d.o.o.Stanetova cesta 009Predstavitev in finančni podatki →Novast, družba za svetovanje in investiranje, d.o.o.Stanetova cesta 037Predstavitev in finančni podatki →Pooblaščeni ocenjevalec vrednosti nepremičnin, Arteon, Beno Jurjovec s.p.Stanetova cesta 025Predstavitev in finančni podatki →Predavanja in lektoriranje, Melita Maša Cvikl Delopst s.p.Stanetova cesta 058Predstavitev in finančni podatki →PRINTAGENT, DIREKTNI MARKETING, JAKA VODOVNIK S.P.Stanetova cesta 002APredstavitev in finančni podatki →PRVI MOLAR, ZOBOZDRAVSTVENE STORITVE, TONKA JEZERNIK s.p.Stanetova cesta 027Predstavitev in finančni podatki →STUDIO 69 BORUT JUSTIN S.P.Stanetova cesta 028Predstavitev in finančni podatki →VELENJETRANS, prevozništvo, d.o.o.Stanetova cesta 052Predstavitev in finančni podatki →ZASEBNI ZDRAVSTVENI DELAVEC SPECIALIST MEDICINE DELA, PROMETA IN ŠPORTA-DUŠANKA JANEŽIČ-AMBULANTA JANEŽIČ BLATNIK DUŠANKAStanetova cesta 045Predstavitev in finančni podatki →

Druge ulice v kraju Velenje

Vse ulice v kraju Velenje →

Pogosta vprašanja

Kje je Stanetova cesta?

V naselju Velenje, občina Velenje. Potek je prikazan po geometriji GURS, posamezne naslovne točke pa so povezane z večjim zemljevidom.

Ali seznam vključuje vse stavbe ob ulici?

Vključuje 58 različnih stavb z naslovom na tej ulici. Ena stavba ima lahko več hišnih številk, stavbe brez naslovne povezave pa v tem seznamu niso zajete.

Ali lahko iz zemljevida ugotovim zazidljivost?

Ne. Preveriti je treba veljavni prostorski akt in omejitve za konkretno parcelo. Povezave na tej strani pomagajo najti uradne podatke, ne nadomeščajo lokacijske informacije.

Viri in datum podatkov

GURS – Register prostorskih enot: ime, potek, naselje in občina. Kataster nepremičnin: hišne številke, naslovne točke in identifikatorji povezanih stavb. CC BY 4.0. Prevzem: 20. oktober 2026.

Datum spremembe zapisa ulice pri viru: 30. maj 2022. Naslovi imajo svoje datume sprememb. Identifikator ulice: 110400000162483476.

JavniPodatki.si ni uradna geodetska evidenca. Sporočite napako · Poiščite drugo ulico