Preskoči na vsebino
Ulica v Sloveniji · GURS

Ulica Bračičeve brigade

Slovenska Bistrica · občina Slovenska Bistrica

Ulica Ulica Bračičeve brigade je v naselju Slovenska Bistrica, občina Slovenska Bistrica. Register povezuje to ulico s 20 hišnimi številkami in 20 različnimi stavbami z naslovom. Spodaj so potek ulice, seznam naslovov in povezave za nadaljnji pregled.

Hišne številke20Naslovni zapisi GURS
Stavbe z naslovom20Ena stavba ima lahko več naslovov
NaseljeSlovenska BistricaObčina Slovenska Bistrica

Zemljevid ulice

122a2b344a4b566a6b788a8b10121416S ↑
Potek ulice in naslovne točke · GURS

Zelena črta: potek ulice. Oranžne točke: hišne številke. Shema ne prikazuje obrisov stavb ali parcelnih mej.

Odpri večji zemljevid ↗
GURS · CC BY 4.0 · Interaktivni zemljevid se poveže z OpenStreetMap šele ob kliku.

Hišne številke in stavbe na ulici Ulica Bračičeve brigade

Seznam je urejen po hišnih številkah in dodatkih. Povezava odpre zemljevid naslovne točke, identifikator pa označuje stavbo v izvirnem registru.

NaslovID stavbe GURSZemljevid
Ulica Bračičeve brigade 1100200000102619380Poglej lokacijo ↗
Ulica Bračičeve brigade 2100200000311624239Poglej lokacijo ↗
Ulica Bračičeve brigade 2a100200000311624130Poglej lokacijo ↗
Ulica Bračičeve brigade 2b100200000311624049Poglej lokacijo ↗
Ulica Bračičeve brigade 3100200000102619224Poglej lokacijo ↗
Ulica Bračičeve brigade 4100200000311623991Poglej lokacijo ↗
Ulica Bračičeve brigade 4a100200000311623934Poglej lokacijo ↗
Ulica Bračičeve brigade 4b100200000311623827Poglej lokacijo ↗
Ulica Bračičeve brigade 5100200000102619174Poglej lokacijo ↗
Ulica Bračičeve brigade 6100200000311623702Poglej lokacijo ↗
Ulica Bračičeve brigade 6a100200000311623645Poglej lokacijo ↗
Ulica Bračičeve brigade 6b100200000311623603Poglej lokacijo ↗
Ulica Bračičeve brigade 7100200000102619158Poglej lokacijo ↗
Ulica Bračičeve brigade 8100200000311623553Poglej lokacijo ↗
Ulica Bračičeve brigade 8a100200000311623504Poglej lokacijo ↗
Ulica Bračičeve brigade 8b100200000311623447Poglej lokacijo ↗
Ulica Bračičeve brigade 10100200000102619489Poglej lokacijo ↗
Ulica Bračičeve brigade 12100200000347097723Poglej lokacijo ↗
Ulica Bračičeve brigade 14100200000347097707Poglej lokacijo ↗
Ulica Bračičeve brigade 16100200000347097749Poglej lokacijo ↗

Prikazane so stavbe, povezane s hišnimi številkami na tej ulici. Stavbe brez takega naslova niso zajete; podatki o lastnikih in stanovalcih niso del tega prikaza.

Registrirani poslovni subjekti na tej ulici

Izbor subjektov z ujemajočimi se občino, naseljem, ulico in hišno številko v poslovnem registru. Registrirani naslov ni nujno odprta poslovalnica.

Druge ulice v kraju Slovenska Bistrica

Vse ulice v kraju Slovenska Bistrica →

Pogosta vprašanja

Kje je Ulica Bračičeve brigade?

V naselju Slovenska Bistrica, občina Slovenska Bistrica. Potek je prikazan po geometriji GURS, posamezne naslovne točke pa so povezane z večjim zemljevidom.

Ali seznam vključuje vse stavbe ob ulici?

Vključuje 20 različnih stavb z naslovom na tej ulici. Ena stavba ima lahko več hišnih številk, stavbe brez naslovne povezave pa v tem seznamu niso zajete.

Ali lahko iz zemljevida ugotovim zazidljivost?

Ne. Preveriti je treba veljavni prostorski akt in omejitve za konkretno parcelo. Povezave na tej strani pomagajo najti uradne podatke, ne nadomeščajo lokacijske informacije.

Viri in datum podatkov

GURS – Register prostorskih enot: ime, potek, naselje in občina. Kataster nepremičnin: hišne številke, naslovne točke in identifikatorji povezanih stavb. CC BY 4.0. Prevzem: 20. oktober 2026.

Datum spremembe zapisa ulice pri viru: 30. maj 2022. Naslovi imajo svoje datume sprememb. Identifikator ulice: 110400000162414828.

JavniPodatki.si ni uradna geodetska evidenca. Sporočite napako · Poiščite drugo ulico