Preskoči na vsebino
Ulica v Sloveniji · GURS

Ulica Otona Župančiča

Črnomelj · občina Črnomelj

Ulica Ulica Otona Župančiča je v naselju Črnomelj, občina Črnomelj. Register povezuje to ulico s 15 hišnimi številkami in 15 različnimi stavbami z naslovom. Spodaj so potek ulice, seznam naslovov in povezave za nadaljnji pregled.

Hišne številke15Naslovni zapisi GURS
Stavbe z naslovom15Ena stavba ima lahko več naslovov
NaseljeČrnomeljObčina Črnomelj

Zemljevid ulice

122a3455a66b789101112S ↑
Potek ulice in naslovne točke · GURS

Zelena črta: potek ulice. Oranžne točke: hišne številke. Shema ne prikazuje obrisov stavb ali parcelnih mej.

Odpri večji zemljevid ↗
GURS · CC BY 4.0 · Interaktivni zemljevid se poveže z OpenStreetMap šele ob kliku.

Hišne številke in stavbe na ulici Ulica Otona Župančiča

Seznam je urejen po hišnih številkah in dodatkih. Povezava odpre zemljevid naslovne točke, identifikator pa označuje stavbo v izvirnem registru.

NaslovID stavbe GURSZemljevid
Ulica Otona Župančiča 1100200000260576919Poglej lokacijo ↗
Ulica Otona Župančiča 2100200000223428695Poglej lokacijo ↗
Ulica Otona Župančiča 2a100200000223424678Poglej lokacijo ↗
Ulica Otona Župančiča 3100200000223428703Poglej lokacijo ↗
Ulica Otona Župančiča 4100200000314637014Poglej lokacijo ↗
Ulica Otona Župančiča 5100200000223428737Poglej lokacijo ↗
Ulica Otona Župančiča 5a100200000260580432Poglej lokacijo ↗
Ulica Otona Župančiča 6100200000223428745Poglej lokacijo ↗
Ulica Otona Župančiča 6b100200000224452165Poglej lokacijo ↗
Ulica Otona Župančiča 7100200000223428752Poglej lokacijo ↗
Ulica Otona Župančiča 8100200000223428760Poglej lokacijo ↗
Ulica Otona Župančiča 9100200000223428778Poglej lokacijo ↗
Ulica Otona Župančiča 10100200000223428786Poglej lokacijo ↗
Ulica Otona Župančiča 11100200000260574849Poglej lokacijo ↗
Ulica Otona Župančiča 12100200000223428794Poglej lokacijo ↗

Prikazane so stavbe, povezane s hišnimi številkami na tej ulici. Stavbe brez takega naslova niso zajete; podatki o lastnikih in stanovalcih niso del tega prikaza.

Registrirani poslovni subjekti na tej ulici

Izbor subjektov z ujemajočimi se občino, naseljem, ulico in hišno številko v poslovnem registru. Registrirani naslov ni nujno odprta poslovalnica.

ALFA BAR BORIS ŠUNJERGA S.P.Ulica Otona Župančiča 006Predstavitev in finančni podatki →ANDREJ BIŠEVAC - POKLICNI ŠPORTNIK V PANOGI ROKOMETUlica Otona Župančiča 007Predstavitev in finančni podatki →ARTANYA, organizacija porok in ostale storitve, Tanja Deržanič s.p.Ulica Otona Župančiča 002Predstavitev in finančni podatki →Banka Intesa Sanpaolo d.d., Poslovna enota Novo mesto, Poslovalnica ČrnomeljUlica Otona Župančiča 002Predstavitev in finančni podatki →Filip Grubor - poklicni športnik v panogi ROKOMETUlica Otona Župančiča 007Predstavitev in finančni podatki →FRIZERSKI SALON TONČKA ANTONIJA JANKOVIČ S.P.Ulica Otona Župančiča 004Predstavitev in finančni podatki →KEMIČNA ČISTILNICA MITEVSKI IVAN MITEVSKI S.P.Ulica Otona Župančiča 002APredstavitev in finančni podatki →KNJIŽNICA ČRNOMELJUlica Otona Župančiča 007Predstavitev in finančni podatki →MOTO VV, ŠOLA VOŽNJE VLADIMIR VLADIČ s.p.Ulica Otona Župančiča 004Predstavitev in finančni podatki →OSNOVNA ŠOLA MIRANA JARCA ČRNOMELJUlica Otona Župančiča 008Predstavitev in finančni podatki →PALIČ ANDREJA - ZOBOZDRAVSTVO ODRASLIHUlica Otona Župančiča 003Predstavitev in finančni podatki →Poslovno svetovanje, Nina Šunjerga s.p.Ulica Otona Župančiča 006Predstavitev in finančni podatki →PUŠNIK-NOVLJAN OKULISTIKA, OPTIKA, ZOBOZDRAVSTVO D.O.O., Poslovna enota OPTIKAUlica Otona Župančiča 006BPredstavitev in finančni podatki →RELAX TRANS, podjetje za prevoze in izobraževanje, d.o.o., Ob polju 7, 2366 Muta, Podružnica ČRNOMELJUlica Otona Župančiča 004Predstavitev in finančni podatki →SINDIKAT VZGOJE IN IZOBRAŽEVANJA OSNOVNE ŠOLE MIRANA JARCA ČRNOMELJUlica Otona Župančiča 008Predstavitev in finančni podatki →TRGOVINA DARDOM NATAŠA BROZOVIČ S.P.Ulica Otona Župančiča 002APredstavitev in finančni podatki →ZAVOD ZA IZOBRAŽEVANJE IN KULTURO ČRNOMELJUlica Otona Župančiča 001Predstavitev in finančni podatki →

Druge ulice v kraju Črnomelj

Vse ulice v kraju Črnomelj →

Pogosta vprašanja

Kje je Ulica Otona Župančiča?

V naselju Črnomelj, občina Črnomelj. Potek je prikazan po geometriji GURS, posamezne naslovne točke pa so povezane z večjim zemljevidom.

Ali seznam vključuje vse stavbe ob ulici?

Vključuje 15 različnih stavb z naslovom na tej ulici. Ena stavba ima lahko več hišnih številk, stavbe brez naslovne povezave pa v tem seznamu niso zajete.

Ali lahko iz zemljevida ugotovim zazidljivost?

Ne. Preveriti je treba veljavni prostorski akt in omejitve za konkretno parcelo. Povezave na tej strani pomagajo najti uradne podatke, ne nadomeščajo lokacijske informacije.

Viri in datum podatkov

GURS – Register prostorskih enot: ime, potek, naselje in občina. Kataster nepremičnin: hišne številke, naslovne točke in identifikatorji povezanih stavb. CC BY 4.0. Prevzem: 20. oktober 2026.

Datum spremembe zapisa ulice pri viru: 30. maj 2022. Naslovi imajo svoje datume sprememb. Identifikator ulice: 110400000161799906.

JavniPodatki.si ni uradna geodetska evidenca. Sporočite napako · Poiščite drugo ulico