Preskoči na vsebino
Ulica v Sloveniji · GURS

Valvasorjevo nabrežje

Krško · občina Krško

Ulica Valvasorjevo nabrežje je v naselju Krško, občina Krško. Register povezuje to ulico s 20 hišnimi številkami in 19 različnimi stavbami z naslovom. Spodaj so potek ulice, seznam naslovov in povezave za nadaljnji pregled.

Hišne številke20Naslovni zapisi GURS
Stavbe z naslovom19Ena stavba ima lahko več naslovov
NaseljeKrškoObčina Krško

Zemljevid ulice

123455a5b789101111a131414a14b151617S ↑
Potek ulice in naslovne točke · GURS

Zelena črta: potek ulice. Oranžne točke: hišne številke. Shema ne prikazuje obrisov stavb ali parcelnih mej.

Odpri večji zemljevid ↗
GURS · CC BY 4.0 · Interaktivni zemljevid se poveže z OpenStreetMap šele ob kliku.

Hišne številke in stavbe na ulici Valvasorjevo nabrežje

Seznam je urejen po hišnih številkah in dodatkih. Povezava odpre zemljevid naslovne točke, identifikator pa označuje stavbo v izvirnem registru.

NaslovID stavbe GURSZemljevid
Valvasorjevo nabrežje 1100200000216765061Poglej lokacijo ↗
Valvasorjevo nabrežje 2100200000216766036Poglej lokacijo ↗
Valvasorjevo nabrežje 3100200000216766028Poglej lokacijo ↗
Valvasorjevo nabrežje 4100200000216766002Poglej lokacijo ↗
Valvasorjevo nabrežje 5100200000312877208Poglej lokacijo ↗
Valvasorjevo nabrežje 5a100200000216765822Poglej lokacijo ↗
Valvasorjevo nabrežje 5b100200000216765830Poglej lokacijo ↗
Valvasorjevo nabrežje 7100200000308176821Poglej lokacijo ↗
Valvasorjevo nabrežje 8100200000216766689Poglej lokacijo ↗
Valvasorjevo nabrežje 9100200000216766697Poglej lokacijo ↗
Valvasorjevo nabrežje 10100200000216766721Poglej lokacijo ↗
Valvasorjevo nabrežje 11100200000319631731Poglej lokacijo ↗
Valvasorjevo nabrežje 11a100200000216766713Poglej lokacijo ↗
Valvasorjevo nabrežje 13100200000216766754Poglej lokacijo ↗
Valvasorjevo nabrežje 14100200000216766770Poglej lokacijo ↗
Valvasorjevo nabrežje 14a100200000216766796Poglej lokacijo ↗
Valvasorjevo nabrežje 14b100200000216766770Poglej lokacijo ↗
Valvasorjevo nabrežje 15100200000216766853Poglej lokacijo ↗
Valvasorjevo nabrežje 16100200000216766895Poglej lokacijo ↗
Valvasorjevo nabrežje 17100200000216766903Poglej lokacijo ↗

Prikazane so stavbe, povezane s hišnimi številkami na tej ulici. Stavbe brez takega naslova niso zajete; podatki o lastnikih in stanovalcih niso del tega prikaza.

Registrirani poslovni subjekti na tej ulici

Izbor subjektov z ujemajočimi se občino, naseljem, ulico in hišno številko v poslovnem registru. Registrirani naslov ni nujno odprta poslovalnica.

Druge ulice v kraju Krško

Vse ulice v kraju Krško →

Pogosta vprašanja

Kje je Valvasorjevo nabrežje?

V naselju Krško, občina Krško. Potek je prikazan po geometriji GURS, posamezne naslovne točke pa so povezane z večjim zemljevidom.

Ali seznam vključuje vse stavbe ob ulici?

Vključuje 19 različnih stavb z naslovom na tej ulici. Ena stavba ima lahko več hišnih številk, stavbe brez naslovne povezave pa v tem seznamu niso zajete.

Ali lahko iz zemljevida ugotovim zazidljivost?

Ne. Preveriti je treba veljavni prostorski akt in omejitve za konkretno parcelo. Povezave na tej strani pomagajo najti uradne podatke, ne nadomeščajo lokacijske informacije.

Viri in datum podatkov

GURS – Register prostorskih enot: ime, potek, naselje in občina. Kataster nepremičnin: hišne številke, naslovne točke in identifikatorji povezanih stavb. CC BY 4.0. Prevzem: 20. oktober 2026.

Datum spremembe zapisa ulice pri viru: 28. avgust 2024. Naslovi imajo svoje datume sprememb. Identifikator ulice: 110400000154518313.

JavniPodatki.si ni uradna geodetska evidenca. Sporočite napako · Poiščite drugo ulico