Preskoči na vsebino
Ulica v Sloveniji · GURS

Vipavska ulica

Ljubljana · občina Ljubljana

Ulica Vipavska ulica je v naselju Ljubljana, občina Ljubljana. Register povezuje to ulico s 41 hišnimi številkami in 41 različnimi stavbami z naslovom. Spodaj so potek ulice, seznam naslovov in povezave za nadaljnji pregled.

Hišne številke41Naslovni zapisi GURS
Stavbe z naslovom41Ena stavba ima lahko več naslovov
NaseljeLjubljanaObčina Ljubljana

Zemljevid ulice

S ↑
Potek ulice in naslovne točke · GURS

Zelena črta: potek ulice. Oranžne točke: hišne številke. Shema ne prikazuje obrisov stavb ali parcelnih mej.

Odpri večji zemljevid ↗
GURS · CC BY 4.0 · Interaktivni zemljevid se poveže z OpenStreetMap šele ob kliku.

Hišne številke in stavbe na ulici Vipavska ulica

Seznam je urejen po hišnih številkah in dodatkih. Povezava odpre zemljevid naslovne točke, identifikator pa označuje stavbo v izvirnem registru.

NaslovID stavbe GURSZemljevid
Vipavska ulica 1100200000214618650Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 3100200000214617868Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 5100200000314912789Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 7100200000352517458Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 7a100200000352517474Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 7b100200000352517490Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 7c100200000352517516Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 9100200000214615615Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 10100200000214617256Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 12100200000323343281Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 14100200000214622348Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 16100200000214622827Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 16a100200000214623023Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 17100200000214621878Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 18100200000214623338Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 18a100200000214623247Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 19100200000214622462Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 19a100200000214622447Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 20100200000214623627Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 21100200000214623155Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 21a100200000214622926Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 21b100200000214622900Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 22100200000214624047Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 23100200000214623254Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 24100200000214624476Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 24a100200000214624575Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 25100200000214624062Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 26100200000214624823Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 27100200000214624393Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 28a100200000214625317Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 28b100200000214625507Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 29100200000214624666Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 30100200000214625879Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 31100200000214625028Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 32100200000214626265Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 33100200000214625622Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 34100200000214626364Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 35100200000347707479Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 36100200000214626463Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 37100200000347707495Poglej lokacijo ↗
Vipavska ulica 38100200000214626612Poglej lokacijo ↗

Prikazane so stavbe, povezane s hišnimi številkami na tej ulici. Stavbe brez takega naslova niso zajete; podatki o lastnikih in stanovalcih niso del tega prikaza.

Registrirani poslovni subjekti na tej ulici

Izbor subjektov z ujemajočimi se občino, naseljem, ulico in hišno številko v poslovnem registru. Registrirani naslov ni nujno odprta poslovalnica.

AB Nepremičnine, agencija za posredovanje v prometu z nepremičninami, Aline Belinger s.p.Vipavska ulica 022Predstavitev in finančni podatki →AIA INŽENIRING Podjetje za projektiranje in inženiring d.o.o. LjubljanaVipavska ulica 021APredstavitev in finančni podatki →AKUSTIKA BAHUN storitve in trgovina d.o.o.Vipavska ulica 001Predstavitev in finančni podatki →AMOEBIUS, podjetje za računalniški inženiring d.o.o., LjubljanaVipavska ulica 024APredstavitev in finančni podatki →ANDREJA GABROVEC - SAMOZAPOSLENA V KULTURI, OBLIKOVALKAVipavska ulica 031Predstavitev in finančni podatki →BHA dent, storitve in izobraževanje, d.o.o.Vipavska ulica 010Predstavitev in finančni podatki →biro enaena, projektiranje in inženiring, Igor Vintar, s.p.Vipavska ulica 018Predstavitev in finančni podatki →D.J. DON MEDNARODNA TRGOVINA IN STORITVE, D.O.O.Vipavska ulica 026Predstavitev in finančni podatki →IARMA, interkomparacije in referenčni materiali d.o.o.Vipavska ulica 036Predstavitev in finančni podatki →Inštitut za javno pravo in politike, LjubljanaVipavska ulica 007Predstavitev in finančni podatki →Inteligentni sistemi in programiranje, Matej Logar, s.p.Vipavska ulica 036Predstavitev in finančni podatki →LA VILLA trgovina in storitve d.o.o.Vipavska ulica 021APredstavitev in finančni podatki →MATAMI, oddajanje nepremičnin, Mateja Matko s.p.Vipavska ulica 026Predstavitev in finančni podatki →Navista Tech, raziskave, razvoj in prodaja, d.o.o.Vipavska ulica 007Predstavitev in finančni podatki →NB Consulting pravno in poslovno svetovanje dr. Nejc Brezovar s.p.Vipavska ulica 007Predstavitev in finančni podatki →Oddajanje nepremičnin, Jože Matko s.p.Vipavska ulica 026Predstavitev in finančni podatki →OPPORTUNITAS svetovanje in izobraževanje d.o.o.Vipavska ulica 016Predstavitev in finančni podatki →Realizacija projektov, Lenart Ivančič s.p.Vipavska ulica 029Predstavitev in finančni podatki →ROYAL - S podjetje za trgovino, zastopanje, svetovanje in storitve d.o.o., LjubljanaVipavska ulica 023Predstavitev in finančni podatki →TINA PRIHAVEC - SOBODAJALKAVipavska ulica 019Predstavitev in finančni podatki →TRADE-COMMERCE zunanjetrgovinska in trgovska d.o.o. LjubljanaVipavska ulica 003Predstavitev in finančni podatki →Vipavska House, oddaja nepremičnin, d.o.o.Vipavska ulica 019APredstavitev in finančni podatki →

Druge ulice v kraju Ljubljana

Vse ulice v kraju Ljubljana →

Pogosta vprašanja

Kje je Vipavska ulica?

V naselju Ljubljana, občina Ljubljana. Potek je prikazan po geometriji GURS, posamezne naslovne točke pa so povezane z večjim zemljevidom.

Ali seznam vključuje vse stavbe ob ulici?

Vključuje 41 različnih stavb z naslovom na tej ulici. Ena stavba ima lahko več hišnih številk, stavbe brez naslovne povezave pa v tem seznamu niso zajete.

Ali lahko iz zemljevida ugotovim zazidljivost?

Ne. Preveriti je treba veljavni prostorski akt in omejitve za konkretno parcelo. Povezave na tej strani pomagajo najti uradne podatke, ne nadomeščajo lokacijske informacije.

Viri in datum podatkov

GURS – Register prostorskih enot: ime, potek, naselje in občina. Kataster nepremičnin: hišne številke, naslovne točke in identifikatorji povezanih stavb. CC BY 4.0. Prevzem: 20. oktober 2026.

Datum spremembe zapisa ulice pri viru: 30. maj 2022. Naslovi imajo svoje datume sprememb. Identifikator ulice: 110400000162143377.

JavniPodatki.si ni uradna geodetska evidenca. Sporočite napako · Poiščite drugo ulico