Preskoči na vsebino
Ulica v Sloveniji · GURS

Vojkova ulica

Lesce · občina Radovljica

Ulica Vojkova ulica je v naselju Lesce, občina Radovljica. Register povezuje to ulico s 12 hišnimi številkami in 12 različnimi stavbami z naslovom. Spodaj so potek ulice, seznam naslovov in povezave za nadaljnji pregled.

Hišne številke12Naslovni zapisi GURS
Stavbe z naslovom12Ena stavba ima lahko več naslovov
NaseljeLesceObčina Radovljica

Zemljevid ulice

122a2b3456781012S ↑
Potek ulice in naslovne točke · GURS

Zelena črta: potek ulice. Oranžne točke: hišne številke. Shema ne prikazuje obrisov stavb ali parcelnih mej.

Odpri večji zemljevid ↗
GURS · CC BY 4.0 · Interaktivni zemljevid se poveže z OpenStreetMap šele ob kliku.

Hišne številke in stavbe na ulici Vojkova ulica

Seznam je urejen po hišnih številkah in dodatkih. Povezava odpre zemljevid naslovne točke, identifikator pa označuje stavbo v izvirnem registru.

NaslovID stavbe GURSZemljevid
Vojkova ulica 1100200000255730786Poglej lokacijo ↗
Vojkova ulica 2100200000255730935Poglej lokacijo ↗
Vojkova ulica 2a100200000255730943Poglej lokacijo ↗
Vojkova ulica 2b100200000255731032Poglej lokacijo ↗
Vojkova ulica 3100200000255730836Poglej lokacijo ↗
Vojkova ulica 4100200000255731040Poglej lokacijo ↗
Vojkova ulica 5100200000255730828Poglej lokacijo ↗
Vojkova ulica 6100200000255731073Poglej lokacijo ↗
Vojkova ulica 7100200000255730877Poglej lokacijo ↗
Vojkova ulica 8100200000255731081Poglej lokacijo ↗
Vojkova ulica 10100200000255731057Poglej lokacijo ↗
Vojkova ulica 12100200000255731065Poglej lokacijo ↗

Prikazane so stavbe, povezane s hišnimi številkami na tej ulici. Stavbe brez takega naslova niso zajete; podatki o lastnikih in stanovalcih niso del tega prikaza.

Registrirani poslovni subjekti na tej ulici

Izbor subjektov z ujemajočimi se občino, naseljem, ulico in hišno številko v poslovnem registru. Registrirani naslov ni nujno odprta poslovalnica.

Druge ulice v kraju Lesce

Vse ulice v kraju Lesce →

Pogosta vprašanja

Kje je Vojkova ulica?

V naselju Lesce, občina Radovljica. Potek je prikazan po geometriji GURS, posamezne naslovne točke pa so povezane z večjim zemljevidom.

Ali seznam vključuje vse stavbe ob ulici?

Vključuje 12 različnih stavb z naslovom na tej ulici. Ena stavba ima lahko več hišnih številk, stavbe brez naslovne povezave pa v tem seznamu niso zajete.

Ali lahko iz zemljevida ugotovim zazidljivost?

Ne. Preveriti je treba veljavni prostorski akt in omejitve za konkretno parcelo. Povezave na tej strani pomagajo najti uradne podatke, ne nadomeščajo lokacijske informacije.

Viri in datum podatkov

GURS – Register prostorskih enot: ime, potek, naselje in občina. Kataster nepremičnin: hišne številke, naslovne točke in identifikatorji povezanih stavb. CC BY 4.0. Prevzem: 20. oktober 2026.

Datum spremembe zapisa ulice pri viru: 30. maj 2022. Naslovi imajo svoje datume sprememb. Identifikator ulice: 110400000162350675.

JavniPodatki.si ni uradna geodetska evidenca. Sporočite napako · Poiščite drugo ulico