Preskoči na vsebino
Ulica v Sloveniji · GURS

Zavčeva ulica

Ptuj · občina Ptuj

Ulica Zavčeva ulica je v naselju Ptuj, občina Ptuj. Register povezuje to ulico s 40 hišnimi številkami in 40 različnimi stavbami z naslovom. Spodaj so potek ulice, seznam naslovov in povezave za nadaljnji pregled.

Hišne številke40Naslovni zapisi GURS
Stavbe z naslovom40Ena stavba ima lahko več naslovov
NaseljePtujObčina Ptuj

Zemljevid ulice

S ↑
Potek ulice in naslovne točke · GURS

Zelena črta: potek ulice. Oranžne točke: hišne številke. Shema ne prikazuje obrisov stavb ali parcelnih mej.

Odpri večji zemljevid ↗
GURS · CC BY 4.0 · Interaktivni zemljevid se poveže z OpenStreetMap šele ob kliku.

Hišne številke in stavbe na ulici Zavčeva ulica

Seznam je urejen po hišnih številkah in dodatkih. Povezava odpre zemljevid naslovne točke, identifikator pa označuje stavbo v izvirnem registru.

NaslovID stavbe GURSZemljevid
Zavčeva ulica 1100200000224045696Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 2100200000224045704Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 3100200000224045712Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 4100200000224045720Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 5100200000224045738Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 6100200000224045746Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 7100200000224045753Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 8100200000224045761Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 9100200000224045779Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 10100200000224045787Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 11100200000224045795Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 12100200000383898935Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 14100200000224045811Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 15100200000224045829Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 16100200000224045837Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 17100200000224481792Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 18100200000224045845Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 19100200000224045852Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 19a100201000000203005Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 20100200000224045860Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 21a100200000322824141Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 21b100200000322823481Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 22100200000224045878Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 23100200000319192155Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 24100200000224045886Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 25100200000319192130Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 26100200000224045894Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 27100200000319966848Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 28100200000282280664Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 29100200000319966863Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 30100200000224045902Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 32100200000282280599Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 34100200000321436616Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 36100200000321436590Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 38100200000321436541Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 40100200000321436525Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 41100200000323577045Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 42100200000323577029Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 43100200000329097071Poglej lokacijo ↗
Zavčeva ulica 44100200000329097055Poglej lokacijo ↗

Prikazane so stavbe, povezane s hišnimi številkami na tej ulici. Stavbe brez takega naslova niso zajete; podatki o lastnikih in stanovalcih niso del tega prikaza.

Registrirani poslovni subjekti na tej ulici

Izbor subjektov z ujemajočimi se občino, naseljem, ulico in hišno številko v poslovnem registru. Registrirani naslov ni nujno odprta poslovalnica.

Druge ulice v kraju Ptuj

Vse ulice v kraju Ptuj →

Pogosta vprašanja

Kje je Zavčeva ulica?

V naselju Ptuj, občina Ptuj. Potek je prikazan po geometriji GURS, posamezne naslovne točke pa so povezane z večjim zemljevidom.

Ali seznam vključuje vse stavbe ob ulici?

Vključuje 40 različnih stavb z naslovom na tej ulici. Ena stavba ima lahko več hišnih številk, stavbe brez naslovne povezave pa v tem seznamu niso zajete.

Ali lahko iz zemljevida ugotovim zazidljivost?

Ne. Preveriti je treba veljavni prostorski akt in omejitve za konkretno parcelo. Povezave na tej strani pomagajo najti uradne podatke, ne nadomeščajo lokacijske informacije.

Viri in datum podatkov

GURS – Register prostorskih enot: ime, potek, naselje in občina. Kataster nepremičnin: hišne številke, naslovne točke in identifikatorji povezanih stavb. CC BY 4.0. Prevzem: 20. oktober 2026.

Datum spremembe zapisa ulice pri viru: 18. april 2024. Naslovi imajo svoje datume sprememb. Identifikator ulice: 110400000162324670.

JavniPodatki.si ni uradna geodetska evidenca. Sporočite napako · Poiščite drugo ulico