Preskoči na vsebino
Ulica v Sloveniji · GURS

Zdraviliška cesta

Podčetrtek · občina Podčetrtek

Ulica Zdraviliška cesta je v naselju Podčetrtek, občina Podčetrtek. Register povezuje to ulico s 35 hišnimi številkami in 35 različnimi stavbami z naslovom. Spodaj so potek ulice, seznam naslovov in povezave za nadaljnji pregled.

Hišne številke35Naslovni zapisi GURS
Stavbe z naslovom35Ena stavba ima lahko več naslovov
NaseljePodčetrtekObčina Podčetrtek

Zemljevid ulice

2356788a91011121314161822232424a24b24c24d25262727a27b27c27d2828a28b28c2931S ↑
Potek ulice in naslovne točke · GURS

Zelena črta: potek ulice. Oranžne točke: hišne številke. Shema ne prikazuje obrisov stavb ali parcelnih mej.

Odpri večji zemljevid ↗
GURS · CC BY 4.0 · Interaktivni zemljevid se poveže z OpenStreetMap šele ob kliku.

Hišne številke in stavbe na ulici Zdraviliška cesta

Seznam je urejen po hišnih številkah in dodatkih. Povezava odpre zemljevid naslovne točke, identifikator pa označuje stavbo v izvirnem registru.

NaslovID stavbe GURSZemljevid
Zdraviliška cesta 2100200000102152697Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 3100200000102152655Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 5100200000102152812Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 6100200000102152952Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 7100200000102152788Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 8100200000311926899Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 8a100200000311926915Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 9100200000313373108Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 10100200000311926691Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 11100200000313375350Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 12100200000102153125Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 13100200000313371128Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 14100200000102153208Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 16100200000102153448Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 18100200000102153596Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 22100200000102153653Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 23100200000319157364Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 24100200000102154347Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 24a100200000216408076Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 24b100201000000302955Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 24c100200000102155823Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 24d100200000102155591Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 25100200000102156045Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 26100200000319753386Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 27100200000312588318Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 27a100200000314977758Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 27b100200000308496880Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 27c100200000317063176Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 27d100201000000159587Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 28100200000367507403Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 28a100200000367977580Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 28b100200000367977465Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 28c100201000000043328Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 29100200000102157795Poglej lokacijo ↗
Zdraviliška cesta 31100200000216417127Poglej lokacijo ↗

Prikazane so stavbe, povezane s hišnimi številkami na tej ulici. Stavbe brez takega naslova niso zajete; podatki o lastnikih in stanovalcih niso del tega prikaza.

Registrirani poslovni subjekti na tej ulici

Izbor subjektov z ujemajočimi se občino, naseljem, ulico in hišno številko v poslovnem registru. Registrirani naslov ni nujno odprta poslovalnica.

360 komuniciranje, podjetje za komunikacije, razvoj in inovacije, Zdenka Ivačič s.p.Zdraviliška cesta 027DPredstavitev in finančni podatki →3INTER, trgovina, d.o.o.Zdraviliška cesta 027CPredstavitev in finančni podatki →AMAR, trgovina in urejanje okolice, d.o.o.Zdraviliška cesta 024Predstavitev in finančni podatki →Atelje lepote MAKIŠ, Maša Krameršek, s.p.Zdraviliška cesta 024Predstavitev in finančni podatki →BAJSOVA DOMAČIJA proizvodnja in storitve, d.o.o., Poslovna enota VILA LISJAKZdraviliška cesta 010Predstavitev in finančni podatki →BEAUTY CENTER KLAUDIJA, NEGA OBRAZA IN TELESA, KLAUDIJA BOBEK s.p.Zdraviliška cesta 024Predstavitev in finančni podatki →BRANKO ŠLAMBERGER, Poslovne storitve, svetovanje in trgovina d.o.o., Poslovna enota apartmajska hiša LUBADARČEKZdraviliška cesta 009Predstavitev in finančni podatki →CENTER KOMPLEMENTARNE MEDICINE ALTER SVITLANA SMODEJ KABAN, dr. med., s.p.Zdraviliška cesta 024Predstavitev in finančni podatki →D-SPORT, fitnes in organiziranje športnih dogodkov, Dragan Despotović s.p.Zdraviliška cesta 027APredstavitev in finančni podatki →F & A.TIM, gostinstvo, d.o.o. - Poslovna enota SLADOLEDARNA LIPAZdraviliška cesta 027DPredstavitev in finančni podatki →FRIZERSKI SALON ANDREJA Andrejka Palčnik s.p.Zdraviliška cesta 024Predstavitev in finančni podatki →FRIZERSKI STUDIO DAVID, David Humski s.p.Zdraviliška cesta 024Predstavitev in finančni podatki →FRIZERSTVO IN PEDIKERSTVO 'PRI NADI' ANJA KODRIN S.P.Zdraviliška cesta 028CPredstavitev in finančni podatki →Gobec, turizem, optika, posredovanje, d.o.o. PE Optika PodčetrtekZdraviliška cesta 024Predstavitev in finančni podatki →Gostinske storitve, Marko Mak s.p.Zdraviliška cesta 027DPredstavitev in finančni podatki →INTER MAK, prevozništvo in trgovina, d.o.o. PE KAVARNA TRUNKZdraviliška cesta 027Predstavitev in finančni podatki →INTER MAK, prevozništvo in trgovina, d.o.o. PE PODČETRTEKZdraviliška cesta 027Predstavitev in finančni podatki →JAGROS trgovina, proizvodnja in storitve, d.o.o., Poslovna enota Kava bar 'Pri Jagru' PodčetrtekZdraviliška cesta 028CPredstavitev in finančni podatki →JAGROS trgovina, proizvodnja in storitve, d.o.o., Poslovna enota Supermarket Jager PodčetrtekZdraviliška cesta 028CPredstavitev in finančni podatki →JASMIN podjetje za gostinske storitve, d.o.o.Zdraviliška cesta 007Predstavitev in finančni podatki →Javni zavod za turizem, kulturo in šport PodčetrtekZdraviliška cesta 027DPredstavitev in finančni podatki →KEA zasebna družba za trgovino, import - export, d.o.o. PE SUPERMARKET KEA PODČETRTEKZdraviliška cesta 027CPredstavitev in finančni podatki →LACONS, poslovno svetovanje, d.o.o., Poslovna enota PodčetrtekZdraviliška cesta 024Predstavitev in finančni podatki →MASAŽNI SALON MARINA ŠKET S.P.Zdraviliška cesta 024Predstavitev in finančni podatki →

Druge ulice v kraju Podčetrtek

Vse ulice v kraju Podčetrtek →

Pogosta vprašanja

Kje je Zdraviliška cesta?

V naselju Podčetrtek, občina Podčetrtek. Potek je prikazan po geometriji GURS, posamezne naslovne točke pa so povezane z večjim zemljevidom.

Ali seznam vključuje vse stavbe ob ulici?

Vključuje 35 različnih stavb z naslovom na tej ulici. Ena stavba ima lahko več hišnih številk, stavbe brez naslovne povezave pa v tem seznamu niso zajete.

Ali lahko iz zemljevida ugotovim zazidljivost?

Ne. Preveriti je treba veljavni prostorski akt in omejitve za konkretno parcelo. Povezave na tej strani pomagajo najti uradne podatke, ne nadomeščajo lokacijske informacije.

Viri in datum podatkov

GURS – Register prostorskih enot: ime, potek, naselje in občina. Kataster nepremičnin: hišne številke, naslovne točke in identifikatorji povezanih stavb. CC BY 4.0. Prevzem: 20. oktober 2026.

Datum spremembe zapisa ulice pri viru: 27. september 2024. Naslovi imajo svoje datume sprememb. Identifikator ulice: 110400000163567350.

JavniPodatki.si ni uradna geodetska evidenca. Sporočite napako · Poiščite drugo ulico