Preskoči na vsebino
Ulica v Sloveniji · GURS

Cesta talcev

Vojnik · občina Vojnik

Ulica Cesta talcev je v naselju Vojnik, občina Vojnik. Register povezuje to ulico s 97 hišnimi številkami in 97 različnimi stavbami z naslovom. Spodaj so potek ulice, seznam naslovov in povezave za nadaljnji pregled.

Hišne številke97Naslovni zapisi GURS
Stavbe z naslovom97Ena stavba ima lahko več naslovov
NaseljeVojnikObčina Vojnik

Zemljevid ulice

S ↑
Potek ulice in naslovne točke · GURS

Zelena črta: potek ulice. Oranžne točke: hišne številke. Shema ne prikazuje obrisov stavb ali parcelnih mej.

Odpri večji zemljevid ↗
GURS · CC BY 4.0 · Interaktivni zemljevid se poveže z OpenStreetMap šele ob kliku.

Hišne številke in stavbe na ulici Cesta talcev

Seznam je urejen po hišnih številkah in dodatkih. Povezava odpre zemljevid naslovne točke, identifikator pa označuje stavbo v izvirnem registru.

NaslovID stavbe GURSZemljevid
Cesta talcev 1100200000252840919Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 2100200000252840844Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 2a100200000252840901Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 3100200000252840976Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 3a100200000252840984Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 3b100200000252934050Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 4100200000252840885Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 5100200000252934332Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 7100200000252934431Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 7a100200000319822454Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 7b100200000320654458Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 7c100200000356407409Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 8100200000252933979Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 9100200000252934399Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 10100200000252934035Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 11100200000252934381Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 12100200000252933904Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 13100200000252934480Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 13a100201000000159157Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 14100200000252933946Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 15100200000252934613Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 15a100200000326299464Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 16100200000252934175Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 16a100200000252934167Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 17100200000252934621Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 17a100200000252934639Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 18100200000252934274Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 18a100200000252934258Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 19100200000252934662Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 19a100200000378407403Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 19b100200000378407452Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 19c100201000000036454Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 19d100201000000076351Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 19e100201000000076344Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 19f100201000000155585Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 19g100201000000155601Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 19h100201000000155619Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 19i100201000000155593Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 20100200000252934225Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 20a100200000252934233Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 21100200000252934746Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 21a100200000320232552Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 21b100200000318872005Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 21c100201000000259759Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 21d100201000000259742Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 21e100201000000259734Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 21f100201000000259726Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 22100200000252935008Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 22a100200000252934993Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 23100200000252934787Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 23a100201000000128962Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 24100200000252934985Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 25100200000252934498Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 25b100200000324069463Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 25c100200000331309126Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 25d100200000369948084Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 25e100200000350437824Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 25f100200000350437808Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 26100200000252934977Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 26a100200000252935032Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 26b100200000313217040Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 26c100200000316141981Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 27100200000252934944Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 27a100200000340727144Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 27b100200000340727185Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 27c100200000340727169Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 28100200000252935040Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 29100200000252934928Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 30100200000252935115Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 30a100200000252935131Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 32100200000252935107Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 33100200000252934571Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 33a100200000252934902Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 34100200000252935081Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 34a100200000252935057Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 35100200000334348683Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 36100200000252935404Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 37100200000252934803Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 37a100200000339039048Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 38100200000252935503Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 38a100200000252935453Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 39100200000252935388Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 39a100200000252935396Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 39b100201000000089941Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 40100200000252935479Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 40a100200000327118366Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 41100200000252935354Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 42100200000252935586Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 43100200000252935305Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 44100200000252935560Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 45100200000252935289Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 46100200000252935321Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 47100200000252935172Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 48100200000323588489Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 49100200000324317383Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 50100200000323588505Poglej lokacijo ↗
Cesta talcev 51100200000252934530Poglej lokacijo ↗

Prikazane so stavbe, povezane s hišnimi številkami na tej ulici. Stavbe brez takega naslova niso zajete; podatki o lastnikih in stanovalcih niso del tega prikaza.

Registrirani poslovni subjekti na tej ulici

Izbor subjektov z ujemajočimi se občino, naseljem, ulico in hišno številko v poslovnem registru. Registrirani naslov ni nujno odprta poslovalnica.

Administrativna dela, Tatjana Gosnik s.p.Cesta talcev 025BPredstavitev in finančni podatki →BIROSERVIS ALEŠ ŽOLNIR S.P.Cesta talcev 002Predstavitev in finančni podatki →DMT storitve montaže Milan Vrenko s.p.Cesta talcev 019Predstavitev in finančni podatki →E.N.A., elektro, nadzor, avtomatizacija, Daniel Krašovec, s.p.Cesta talcev 019CPredstavitev in finančni podatki →EpiCoro, programiranje aplikacij, d.o.o., Poslovna enota VojnikCesta talcev 019DPredstavitev in finančni podatki →FRIDAS, proizvodnja delovnih oblačil, David Špeglič s.p.Cesta talcev 038Predstavitev in finančni podatki →Idealprint, servis in trgovina, d.o.o.Cesta talcev 002Predstavitev in finančni podatki →Klaja, spletna trgovina, d.o.o.Cesta talcev 026APredstavitev in finančni podatki →MATJAŽ KOTNIK s.p. MONTAŽACesta talcev 005Predstavitev in finančni podatki →PLEZALNI KLUB BETACesta talcev 035Predstavitev in finančni podatki →POMOČ NA DOMU, Dejan Zakšek s.p.Cesta talcev 035Predstavitev in finančni podatki →Poslovno svetovanje, Anže Zorc s.p.Cesta talcev 040Predstavitev in finančni podatki →Poslovno svetovanje Vid Kraner s.p.Cesta talcev 019HPredstavitev in finančni podatki →PREVOZNIŠTVO AGROTRANS UROŠ GOSNIK S.P.Cesta talcev 025BPredstavitev in finančni podatki →Športne storitve, Karlo Gračner s.p.Cesta talcev 019EPredstavitev in finančni podatki →STAILER trgovina in storitve d.o.o.Cesta talcev 036Predstavitev in finančni podatki →STORITVE 360, informacijska tehnologija, Žan Kralj s.p.Cesta talcev 026APredstavitev in finančni podatki →Strežba pijač, Boštjan Verbič s.p.Cesta talcev 039Predstavitev in finančni podatki →STUDIO KREATIVIS d.o.o. marketing in poslovno svetovanjeCesta talcev 026BPredstavitev in finančni podatki →Supremotech, gradbeno, finančno in računalniško svetovanje, Wadie Kidess, s.p.Cesta talcev 007CPredstavitev in finančni podatki →SUPREMOTECH PLUS, zavarovalno zastopanje in premoženjsko svetovanje, d.o.o.Cesta talcev 007CPredstavitev in finančni podatki →TERAMISTIKA - TRGOVINA Z UMETNIŠKIMI IZDELKI IN MATERIALI PETRA ČUBER s.p.Cesta talcev 016APredstavitev in finančni podatki →Umetniško ustvarjanje, Rok Andres s.p.Cesta talcev 028Predstavitev in finančni podatki →VIRTUS, poslovno svetovanje, Alen Obrez s.p.Cesta talcev 026BPredstavitev in finančni podatki →

Druge ulice v kraju Vojnik

Vse ulice v kraju Vojnik →

Pogosta vprašanja

Kje je Cesta talcev?

V naselju Vojnik, občina Vojnik. Potek je prikazan po geometriji GURS, posamezne naslovne točke pa so povezane z večjim zemljevidom.

Ali seznam vključuje vse stavbe ob ulici?

Vključuje 97 različnih stavb z naslovom na tej ulici. Ena stavba ima lahko več hišnih številk, stavbe brez naslovne povezave pa v tem seznamu niso zajete.

Ali lahko iz zemljevida ugotovim zazidljivost?

Ne. Preveriti je treba veljavni prostorski akt in omejitve za konkretno parcelo. Povezave na tej strani pomagajo najti uradne podatke, ne nadomeščajo lokacijske informacije.

Viri in datum podatkov

GURS – Register prostorskih enot: ime, potek, naselje in občina. Kataster nepremičnin: hišne številke, naslovne točke in identifikatorji povezanih stavb. CC BY 4.0. Prevzem: 20. oktober 2026.

Datum spremembe zapisa ulice pri viru: 30. maj 2022. Naslovi imajo svoje datume sprememb. Identifikator ulice: 110400000161787992.

JavniPodatki.si ni uradna geodetska evidenca. Sporočite napako · Poiščite drugo ulico