Preskoči na vsebino
Ulica v Sloveniji · GURS

Dalmatinova ulica

Maribor · občina Maribor

Ulica Dalmatinova ulica je v naselju Maribor, občina Maribor. Register povezuje to ulico s 10 hišnimi številkami in 10 različnimi stavbami z naslovom. Spodaj so potek ulice, seznam naslovov in povezave za nadaljnji pregled.

Hišne številke10Naslovni zapisi GURS
Stavbe z naslovom10Ena stavba ima lahko več naslovov
NaseljeMariborObčina Maribor

Zemljevid ulice

35791111a11b11c1315S ↑
Potek ulice in naslovne točke · GURS

Zelena črta: potek ulice. Oranžne točke: hišne številke. Shema ne prikazuje obrisov stavb ali parcelnih mej.

Odpri večji zemljevid ↗
GURS · CC BY 4.0 · Interaktivni zemljevid se poveže z OpenStreetMap šele ob kliku.

Hišne številke in stavbe na ulici Dalmatinova ulica

Seznam je urejen po hišnih številkah in dodatkih. Povezava odpre zemljevid naslovne točke, identifikator pa označuje stavbo v izvirnem registru.

NaslovID stavbe GURSZemljevid
Dalmatinova ulica 3100200000317296586Poglej lokacijo ↗
Dalmatinova ulica 5100200000100454616Poglej lokacijo ↗
Dalmatinova ulica 7100200000100451273Poglej lokacijo ↗
Dalmatinova ulica 9100201000000079561Poglej lokacijo ↗
Dalmatinova ulica 11100200000361457456Poglej lokacijo ↗
Dalmatinova ulica 11a100201000000030234Poglej lokacijo ↗
Dalmatinova ulica 11b100200000359837768Poglej lokacijo ↗
Dalmatinova ulica 11c100201000000117460Poglej lokacijo ↗
Dalmatinova ulica 13100200000100441696Poglej lokacijo ↗
Dalmatinova ulica 15100201000000164439Poglej lokacijo ↗

Prikazane so stavbe, povezane s hišnimi številkami na tej ulici. Stavbe brez takega naslova niso zajete; podatki o lastnikih in stanovalcih niso del tega prikaza.

Registrirani poslovni subjekti na tej ulici

Izbor subjektov z ujemajočimi se občino, naseljem, ulico in hišno številko v poslovnem registru. Registrirani naslov ni nujno odprta poslovalnica.

Druge ulice v kraju Maribor

Vse ulice v kraju Maribor →

Pogosta vprašanja

Kje je Dalmatinova ulica?

V naselju Maribor, občina Maribor. Potek je prikazan po geometriji GURS, posamezne naslovne točke pa so povezane z večjim zemljevidom.

Ali seznam vključuje vse stavbe ob ulici?

Vključuje 10 različnih stavb z naslovom na tej ulici. Ena stavba ima lahko več hišnih številk, stavbe brez naslovne povezave pa v tem seznamu niso zajete.

Ali lahko iz zemljevida ugotovim zazidljivost?

Ne. Preveriti je treba veljavni prostorski akt in omejitve za konkretno parcelo. Povezave na tej strani pomagajo najti uradne podatke, ne nadomeščajo lokacijske informacije.

Viri in datum podatkov

GURS – Register prostorskih enot: ime, potek, naselje in občina. Kataster nepremičnin: hišne številke, naslovne točke in identifikatorji povezanih stavb. CC BY 4.0. Prevzem: 20. oktober 2026.

Datum spremembe zapisa ulice pri viru: 30. maj 2022. Naslovi imajo svoje datume sprememb. Identifikator ulice: 110400000162549086.

JavniPodatki.si ni uradna geodetska evidenca. Sporočite napako · Poiščite drugo ulico