Preskoči na vsebino
Ulica v Sloveniji · GURS

Pot na Dobrotin

Vojnik · občina Vojnik

Ulica Pot na Dobrotin je v naselju Vojnik, občina Vojnik. Register povezuje to ulico s 34 hišnimi številkami in 34 različnimi stavbami z naslovom. Spodaj so potek ulice, seznam naslovov in povezave za nadaljnji pregled.

Hišne številke34Naslovni zapisi GURS
Stavbe z naslovom34Ena stavba ima lahko več naslovov
NaseljeVojnikObčina Vojnik

Zemljevid ulice

11a22a33a3b455a66a77a7c88a8b9101111a1212a131414a14b151617182022S ↑
Potek ulice in naslovne točke · GURS

Zelena črta: potek ulice. Oranžne točke: hišne številke. Shema ne prikazuje obrisov stavb ali parcelnih mej.

Odpri večji zemljevid ↗
GURS · CC BY 4.0 · Interaktivni zemljevid se poveže z OpenStreetMap šele ob kliku.

Hišne številke in stavbe na ulici Pot na Dobrotin

Seznam je urejen po hišnih številkah in dodatkih. Povezava odpre zemljevid naslovne točke, identifikator pa označuje stavbo v izvirnem registru.

NaslovID stavbe GURSZemljevid
Pot na Dobrotin 1100200000252840547Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 1a100200000252840521Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 2100200000252841156Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 2a100200000252841008Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 3100200000252840646Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 3a100200000252840596Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 3b100200000252840620Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 4100200000311923417Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 5100200000252840661Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 5a100200000311577130Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 6100200000252841180Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 6a100201000000176755Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 7100200000252840703Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 7a100200000252840695Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 7c100201000000283718Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 8100200000252841081Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 8a100200000252841016Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 8b100200000331476461Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 9100200000252840745Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 10100200000252841289Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 11100200000252840778Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 11a100200000316187802Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 12100200000317193619Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 12a100200000252841040Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 13100200000252841057Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 14100200000316232756Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 14a100200000340087044Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 14b100200000370447548Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 15100200000252841065Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 16100200000313415719Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 17100200000252842998Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 18100200000317473623Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 20100201000000199526Poglej lokacijo ↗
Pot na Dobrotin 22100200000318012594Poglej lokacijo ↗

Prikazane so stavbe, povezane s hišnimi številkami na tej ulici. Stavbe brez takega naslova niso zajete; podatki o lastnikih in stanovalcih niso del tega prikaza.

Registrirani poslovni subjekti na tej ulici

Izbor subjektov z ujemajočimi se občino, naseljem, ulico in hišno številko v poslovnem registru. Registrirani naslov ni nujno odprta poslovalnica.

Druge ulice v kraju Vojnik

Vse ulice v kraju Vojnik →

Pogosta vprašanja

Kje je Pot na Dobrotin?

V naselju Vojnik, občina Vojnik. Potek je prikazan po geometriji GURS, posamezne naslovne točke pa so povezane z večjim zemljevidom.

Ali seznam vključuje vse stavbe ob ulici?

Vključuje 34 različnih stavb z naslovom na tej ulici. Ena stavba ima lahko več hišnih številk, stavbe brez naslovne povezave pa v tem seznamu niso zajete.

Ali lahko iz zemljevida ugotovim zazidljivost?

Ne. Preveriti je treba veljavni prostorski akt in omejitve za konkretno parcelo. Povezave na tej strani pomagajo najti uradne podatke, ne nadomeščajo lokacijske informacije.

Viri in datum podatkov

GURS – Register prostorskih enot: ime, potek, naselje in občina. Kataster nepremičnin: hišne številke, naslovne točke in identifikatorji povezanih stavb. CC BY 4.0. Prevzem: 20. oktober 2026.

Datum spremembe zapisa ulice pri viru: 30. maj 2022. Naslovi imajo svoje datume sprememb. Identifikator ulice: 110400000161789345.

JavniPodatki.si ni uradna geodetska evidenca. Sporočite napako · Poiščite drugo ulico